نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد؛

تسریع در تعیین استاندار چهارمحال و بختیاری

کد خبر: 1619-960721 گروه: اجتماعی / چهارمحال و بختیاری
جمعه, 21 مهر 1396 21:11

تسریع در تعیین استاندار چهارمحال و بختیارینماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد امروز جمعه(۲۱ مهرماه) در خطبه های نماز جمعه شهرکرد در سخنانی بسیار مهم به مسئله انتخاب استاندار جدید استان اشاره کرد و گفت: تقاضای ما از مسئولان کشوری این است که آقایان در أمر تعیین استاندار استان تسریع داشته باشند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد امروز جمعه(۲۱ مهرماه) در خطبه های نماز جمعه شهرکرد در سخنانی بسیار مهم به مسئله انتخاب استاندار جدید استان اشاره کرد و گفت: تقاضای ما از مسئولان کشوری این است که آقایان در أمر تعیین استاندار استان تسریع داشته باشند
تقاضای ما از مسئولان کشوری این است که آقایان در أمر تعیین استاندار استان تسریع داشته باشند که البته این معنا قبلا در همین جایگاه تذکر داده شده است. این وقت‌ها می‌گذرد و این فرصت‌های کار تمام می‌شود اما آن چه بر زمین می‌‌ماند، همچنان نابسامانی‌ها است.
وضع بیکاری در استان متأسفانه وضع نامناسبی است. بیکاران‌مان همچنان منتظر برنامه‌ریزی درست برای ایجاد شغل و رونق مراکز اقتصادی و صنعتی هستند تا یک اندک امیدی در آن‌ها ایجاد شود و مسئولان به تولید و اشتغال جانی تازه ببخشند که این‌ها لازمه‌اش مدیریت درست در استان است.
بسیاری از برنامه‌های مدیریتی در استان تقریباً متوقف است. این‌ها را رسانه‌ها و دستگاه‌های اطلاعاتی به مسئولین درست منعکس کنند. البته گاهی متاسفانه بعضی از رسانه‌ها بعضی مطالب را  فقط مطابق ذوق و سلیقه خودشان البته بعضی از رسانه‌ها، بعضی‌ها هم نَه الحمدلله خیلی خوب و جانانه و درست منعکس می‌کنند
در هر صورت بسیاری از برنامه‌های مدیریتی در استان تقریباً متوقف و به آمدن استاندار [جدید] موکول شده است. بسیاری از دستگاه‌های اجرایی سر در گریبان هستند و همچنان منتظر هستند که بماند یا بروند چون بالاخره وقتی استاندار [جدید] می‌آید به دنبال او یک سری تعویض‌ها و رفت و آمدها صورت خواهد گرفت که همه این‌ها بر استان تاثیر گذاشته و می‌گذارد و کارها را متوقف و گاهی قفل می‌کند.
مسئله دیگر، فضای ناآرام فعالین سیاسی است. الان بسیاری از فعالان سیاسی در استان تقریباً به جان هم افتاده‌اند و در رقابت و تلاش و تکاپو نسبت به یکدیگر هستند تا استاندار مطابق میل خودشان انتخاب شود واین‌ها ضایعات قابل توجهی دارد. رودررویی ایجاد می‌کند و ضایعات دارد و گاهی به گناه و غیبت و بدگویی و بسیاری از این مسائل منجر می‌شود. این مسئله باید هر چه زودتر جمع شود.
نظرها قبلا گفته شده است . همین جا ما نظرها را عرض کردیم باز هم می‌گوییم که استان با مشکلات فراوان عمرانی و اقتصادی مواجه است و دیگر ظرفیت آن را ندارد که کارهای سیاسی بر استان حاکم شود و گرفتار این بازیگری‌ها و زدوبندهای گروهی، طیفی و قومی و امثال این‌ها شود.
استان به کار نیاز دارد. باید استانداری انتخاب شود که فارغ از این نگاه‌های سیاسی به کار و تلاش و خدمت مشغول باشد؛ این خیلی مهم است. همّ‌و‌غم‌اش کار و خدمت به این مردم و جمع کردن نابسامانی‌ها در استان باشد و فارغ از نگاه‌های سیاسی به کار و تلاش مشغول باشد.گروه‌گرایی و جناح بازی و امثال این‌ها  به استان آسیب زده و باز هم آسیب می‌زند.
ما نمی‌گوییم نگاه سیاسی خاص بیاید. نَه؛ ما اصلا کاری به نگاه سیاسی نداریم؛ هر نگاهی که می‌خواهد داشته باشد، مهم این است که اهل رودررویی و موضع‌گیری‌های تند سیاسی نباشد. چهره‌ای معقول، توانمند، متعدل و مدیر که بتواند همه نگاه‌های سیاسی، فرهنگی و مردمی را یک دست کند و به کار مشغول شود.
خلاصه «کار، کار، کار» مدنظر باشد. امروز مردم این را می‌خواهند و این نکته بسیار مهمی است. البته متأسفانه برخی از این کسانی که دارند تلاش می‌کنند برای این که در انتخاب استاندار نقش داشته باشند، معمولاً این مسئله را نگاه نمی‌کنند؛ دنبال نگاه‌های سیاسی و گروهی خودشان هستند و استان را کمتر می‌بینند و این اشکال است و باید برطرف شود. واقعا استان و جامعیت خدمت را بیینیم و ان‌شاءالله آقایان با سرعت این را تمام کنند که این قدر دغدغه در میان مردم و نگرانی وجود نداشته باشد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات