کارگاه آموزشی فنی و حرفه ای در راستای توانمندسازی معتادان بهبودیافته در بروجن افتتاح شد

کد خبر: 1613-960719 گروه: علمی و آموزشی / بروجن
چهارشنبه, 19 مهر 1396 17:49

کارگاه آموزشی فنی و حرفه ای در راستای توانمندسازی معتادان بهبودیافته در بروجن افتتاح شدکارگاه آموزشی فنی و حرفه ای در راستای توانمندسازی معتادان بهبودیافته در بروجن به همت کمپ جویندگان آرامش به همراه نمایشگاه عکس و پوستر به مناسبت هفته نیروی انتظامی افتتاح شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، علیرضا سلیمی در مراسم افتتاح کارگاه جوشکاری و مکانیک در ساختمان مرکز جویندگان آرامش اظهارداشت: معتادان بهبود یافته در این محل کمپ ترک اعتیاد همزمان دوره های مهارتی را فرا می گیرند.
سلیمی افزود: با همکاری سازمان فنی و حرفه ای شهرستان بروجن، معتادان بهبود یافته مهارتهای فنی و حرفه ای را فرا می گیرند و در پاپان دوره آموزش به مهارت آموختگان موفق گواهینامه مهارت اعطاء می شود تا بتواننداز تسهیلات وام خود اشتغالی بهره مند شوند.

وی اضافه کرد: مهارت آموزی در راستای ایجاد اشتغال و جلوگیری از گرایش دوباره معتادان بهبود یافته باید در اولویت مراکز ترک اعتیاد باشد که این امر به خوبی در این مرکز لحاظ شده است.
مدیر کانون ترک اعتیاد جویندگان آرامش گفت: این کارگاه ها با هدف ایجاد اشتغال برای معتادان بهبودیافته راه‌اندازی شده است و می‌کوشد با ارائه خدمات آموزشی، مشاوره و حرفه آموزی و ایجاد اشتغال، معتادان بهبودیافته را برای ورود به خانواده و ایجاد اشتغال آماده سازد.

وی اظهار کرد: امیدواریم با همکاری مسوولان مرتبط، کارگاههای آموزشی فنی و حرفه ای در مراکز ترک اعتیاد تقویت شوند.

به گزارش بروجن سلام ، در این افتتاحه نمایشگاهی با عنوان پیشگیری از مصرف مواد مخدر در این مرکز دائر گردیده است و تا پایان مهرماه برای بازدید علاقمندان دائر خواهد بود مرکز ترک اعتیاد جویندگان آرامش در ابتدای محله صادقیه می باشد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات