مهار آتش سوزی مغازه در بروجن با تلاش یک ساعته آتش نشانان

کد خبر: 1612-960719 گروه: حوادث / بروجن
چهارشنبه, 19 مهر 1396 12:57

مهار آتش سوزی مغازه در بروجن با تلاش یک ساعته آتش نشانانمسئول مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجن از مهار نمودن حادثه آتش سوزی یک باب مغازه در بلوار بوذر جمهری در شامگاه گذشته با تلاش یک ساعته آتش نشانان خبر داد.

اسماعیل یزدانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ‌، اظهار کرد: طی تماس تلفنی به سامانه ۱۲۵ مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجن در شامگاه روز سه شنبه 18 مهرماه خبر وقوع  آتش سوزی یک باب مغازه در بلوار بوذر جمهری را به اطلاع رساندند.
وی افزود: بلافاصله اکیپ اطفاء حریق ایستگاه شماره ۳(بازار) و اکیپ پشتیبانی ایستگاه شماره ۱ این مرکز کمتر از ۳ دقیقه به محل اعزام گردیدند.
مسئول مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجن تصریح کرد: طی عملیاتی که صورت گرفت و حضور بموقع نیروهای آتش نشان آتش نشانان با تلاش یک ساعته حریق را مهار و از گسترش جلوگیری کنند.
یزدانی عنوان داشت: مالک با هوشیاری ابتدا با آتش نشانی تماس گرفته و سپس با خاموش کننده پودر و گاز از گسترش حریق جلوگیری نمود.

با بیان اینکه آتش ‌نشانان با سرعت عمل بالا حریق را مهار و پس از ایمن‌ سازی محیط به مرکز بازگشتند، گفت: علت و میزان خسارات توسط کارشناسان مرکز در دست بررسی میباشد و خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در بر نداشت.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات