کشف بیش از 90کلیوگرم تریاک از سوداگران در چهارمحال وبختیاری

کد خبر: 1610-960717 گروه: اجتماعی / چهارمحال و بختیاری
دوشنبه, 17 مهر 1396 16:48

کشف بیش از 90کلیوگرم تریاک از سوداگران در چهارمحال وبختیاریفرمانده انتظامی استان از كشف بیش از 90 كیلو گرم تریاك در محور های مواصلاتی استان، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، سردار غلامعباس غلام زاده با اعلام این خبر گفت در راستای مقابله و مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر همكاران ما در پلیس مواد مخدر استان و با همكاری ماموران انتظامی شهرستان كیار موفق به كشف بیش از 90 كیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاك شدند.
این مقام ارشد انتظامی افزود : پس از بررسی و انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص شد سوداگران قصد دارند مقادیری مواد مخدر را از استان های شرقی به این استان انتقال و توزیع كنند كه حین حمل مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان شناسایی و توقیف شدند.
وی با اشاره به توقیف دو دستگاه خودرو از قاچاقچیان گفت: ماموران انتظامی در بازرسی دقیق از این خودرو ها بیش از 90 كیلو تریاك كه به طرز بسیار ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و دو متهم را نیز در این خصوص دستگیر كردند.
سردار غلام زاده از افزایش 66 درصدی كشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاكنون بیش از یك تن و 525 كیلوگرم انواع مواد مخدر كشف ،28 دستگاه خودرو توقیف و 16 باند شناسایی و متلاشی شده است كه همراه مواد کشف شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در پایان گفت: برخورد و مبارزه جدی با تهیه و توزیع مواد مخدر به صورت باندی و خرده فروشی را از اولویت های كاری فرمانده انتظامی استان است. 


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات