مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی شهرستان بروجن برگزار شد

کد خبر: 1606-960715 گروه: اجتماعی / بروجن
شنبه, 15 مهر 1396 14:25

مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی شهرستان بروجن برگزار شدمراسم صبح‌گاه مشترک نیروی انتظامی به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندهان نظامی ، انتظامی و مسئولان شهرستان بروجن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، با حضور مسئولان و مدیران شهرستانی ، همزمان با هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان بروجن برگزار شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجن صبح شنبه در مراسم صبح‌گاه مشترک اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی با شعار محوری پلیس برای امینت و امنیت برای همه٬ برنامه‌های خود را عملیاتی می‌کند، نیروی انتظامی از تمام توان و ظرفیت خود در راه ایجاد امنیت و دفاع از کشور استفاده می‌کند و شهدای بسیار زیادی را در این مسیر تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
سرهنگ غلامعلی شکری ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی بیان کرد: استفاده از مشارکت مردم نقش بسیار مهمی در توسعه امنیت دارد و در راستای امنیت پایدار در سطح شهرستان نیازمند همراهی و همکاری مردم هستیم.
فرمانده انتظامی شهرستان بروجن بیان کرد: در راستای برقراری امنیت و حفظ جان و مال مردم طرح‌های مختلف و متنوعی در دستور کار نیروی انتظامی است و با انجام طرح‌های اطلاعاتی و عملیاتی، پلیس به موفقیت‌های خوبی در کاهش وقوع جرایم و افزایش کشفیات جرایم دست یابد.

این مقام انتظامی ادامه داد: رویکرد نیروی انتظامی و پلیس، اجتماعی محور بوده به طوری‌که، تشویق و مشارکت مردم در ایجاد امنیت به همت دیگر دستگاه‌ها در دستور کار است.
شکری از انجام طرح‌های مشارکتی توسط نیروی انتظامی با دیگر نهادها خبر داد و افزود: افزایش خدمات‌رسانی مطلوب و شایسته به شهروندان در دستور کار نیروی انتظامی است.
وی از کاهش وقوع جرایم در سطح شهرستان خبر داد و اضافه کرد: در زمینه جرایم خشن، مواد مخدر ، سرقت و . . . شاهد کاهش وقوع جرم در شهرستان بروجن هستیم.

شکری در پایان گفت: فرماندهی انتظامی با همکاری دستگاه‌های قضایی و مسئولان توانسته با مواد مخدر مبارزه و امنیت پایدار را در شهرستان پیاده کند و قاطعانه در مقابل این بلای خانمان سوز خواهد ایستاد و عرصه را در برابر قاچاقچیان مواد مخدر ناامن خواده مرد.
اهداء جوایز و لوح تقدیر به خانواده شهداء، جانبازان، بازنشستگان و کارکنان پلیس و پلیس افتخاری شهرستان بروجن از دیگر بخش‌های این برنامه بود.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات