كشف بیش از 200 میلیارد كالای قاچاق/ افزایش 66درصدی کشفیات مواد مخدر

کد خبر: 1605-960712 گروه: اجتماعی / چهارمحال و بختیاری
چهارشنبه, 12 مهر 1396 15:08

كشف بیش از 200 میلیارد كالای قاچاق/ افزایش 66درصدی کشفیات مواد مخدرفرمانده انتظامی استان گفت: بیش از 200 میلیارد ریال انواع كالای قاچاق از ابتدای سال جاری تاكنون و افزایش 66درصدی کشف مواد مخدر در استان خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، سردار غلامعباس غلام زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته ناجا ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و حضرت زین العابدین حضرت امام سجاد (ع) اظهار داشت : هفته ناجا فرصت مناسبی برای تحكیم هرچه بیشتر تعامل آحاد شهروندان با نیروی انتظامی و بیان عملکرد پلیس به جامعه می باشد.
فرمانده انتظامی استان از افزایش 66 درصدی كشفیات در حوزه مواد مخدر خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاكنون بیش از یك تن و 525 كیلوگرم انواع مواد مخدر كشف شده است.
وی از كاهش 44 درصدی سرقت اتومبیل و كیف قاپی در استان خبر داد و گفت: 15 باند سرقت منهدم و یك هزار و 100 نفر سارق دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده است.
سردار غلامعباس غلام زاده در ادامه به عملكرد پلیس فتا اشاره كرد و افزود: در حوزه جرائم رایانه ای كشف 80 درصدی را شاهد بودیم.
این مقام ارشد انتظامی استان برخورد با كالای قاچاق را یكی از اولویت های پلیس استان برشمرد و بیان كرد: از ابتدای سال جاری تاكنون در محورهای مواصلاتی استان بیش از 200 میلیارد ریال كالای قاچاق كشف شده است.
فرمانده انتظامی استان به بیان عملكرد كاركنان راه و راهور اشاره كرد و گفت: در بحث تصادفات منجر به فوت كاهش 16 درصدی را داشتیم.
سردار غلام زاده در ادامه با بیان اینکه براساس بیانات مقام معظم رهبری، نیروی انتظامی یکی از تاثیرگذارترین ارگان ها در کشور است، گفت: بایستی در هفته ناجا با تعاملات بیش از پیش، چهره مقتدر توأم با رأفت پلیس به نمایش گذاشته شود و الگو برداری از نهضت عاشورا می تواند ما را در انجام ماموریت ها و نشان دادن توانمندی ها و قابلیت ها در جهت برقراری نظم و آرامش یاری کند و این امر مهم با انجام خدمات انتظامی مضاعف همراه با روحیه مردم مداری و جامعه محوری محقق می شود.
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در پایان به برنامه های ابلاغی در طول هفته ناجا اشاره كرد و گفت: بیش از 200 برنامه در حوزه های مختلف در طول این هفته در سطح استان اجرا خواهد شد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات