به همت مرکز بهبودی جویندگان آرامش؛

گشایش نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در پارک ملت بروجن

کد خبر: 158-950423 گروه: اجتماعی
چهارشنبه, 23 تیر 1395 21:40
گشایش نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در پارک ملت بروجنبه مناسبت هفته بهزیستی نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت پیشگیری از اعیتاد در پارک ملت بروجن به مدت یک هفته دایر گردید.
 
رئیس اداره بهزیستی شهرستان بروجن در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام، گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه را آگاهسازی خانواده‌ها با عواقب جبران ناپذیر مصرف مواد مخدر و همچنین آثار خانمانسوز آن در جسم و روح انسان، دوری از عواقب جبران ناپذیر آن برای جوانان و خانواده ها ، توانمند سازی عموم جامعه در برابر آسیب های اجتماعی و افزایش اطلاعات خانواده ها نسبت به این آسیب های اجتماعی می باشد.
محمد رزازی بیان کرد: نمایشگاه‌های پیشگیری از اعتیاد باید علاوه بر مراکز مشخص در پارک‌ها و بوستان‌های محلات و نیز مراکز گردشگری نیز برگزار شود چرا که این امر می‌تواند تاثیر بسزایی در زمینه پیشگیری و مقابله با آسیب‌های اجتماعی داشته باشد ، و از تمامی مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان از جمله: فرمانداری، نیروی انتظامی، شهرداری و شورای شهر ، اداره ارشاد اسلامی ،با همت وتلاش مرکز بهبودی جویندگان آرامش و تیم های اجتماعی محور شهرستان بروجن در جهت برپایی چنین نمایشگاهی تقدیر و تشکر نمود.
رزازی با تاکید براینکه تاثیر پذیری این گونه نمایشگاه ها بر روی جوانان و خانواده ها به مراتب بیشتر از توجیه کلامی میباشد. ابراز امیدواری کرد که این اقدامات تداوم داشته باشد.
 
مدیر مرکز بهبودی جویندگان آرامش در حاشیه این نمایشگاه با در گفتگو با خبرنگار ما عنوان داشت: این نمایشگاه در زمینه مهارت خودآگاهی، غلبه بر استرس، عزت نفس، یادگیری و آموزش مهارت نه گفتن و مهارت ارتباطی برای حل مشکلات خانواده ها با بهره گیری از مشاوران انتظامی و روانشاسان در محل نمایشگاه بصورت رایگان به عموم مردم در زمینه های آسیب های اجتماعی ارائه می گردد. و در حاشیه این نمایشگاه یک ایستگاه نقاشی برای کودکان تعبیه گردیده است.
علیرضا سلیمی افزود: در این نمایشگاه پوسترهایی با عنوان پیشگیری از آسیب های اجتماعی در معرض دید عموم قرار گرفته و علاوه بر آن تهیه و توزیع بروشورهای آگاهسازی در خصوص آسیب های اجتماعی به بازدید کنندگان ارائه می گردد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات