۱۰۸ هزار میلیارد ریال طرح در چهارمحال و بختیاری افتتاح و گلنگ زنی شد

کد خبر: 1571-960605 گروه: اقتصادی / چهارمحال و بختیاری
یکشنبه, 05 شهر 1396 12:21

۱۰۸ هزار میلیارد ریال طرح در چهارمحال و بختیاری افتتاح و گلنگ زنی شداستاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در دولت یازدهم ۱۰۸ هزار میلیارد ریال طرح در این استان افتتاح و گلنگ زنی شده است.

قاسم سلیمانی دشتكی در جمع مردم شهر دشتك از توابع شهرستان اردل به مناسبت آئین بهره برداری از طرح های این شهرستان ضمن لزوم قدرشناسی از خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران در نقاط مختلف كشور و استان قدرشناسی تأكید كرد: شهدای عرصه های مختلف جمهوری اسلامی ایران در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، دوران جنگ تحمیلی، ترورها، بمب گذاری ها، فاجعه منا و مدافعان حرم حق بزرگی بر گردن مردم، مسئولان و قشرهای مختلف كشور دارند.
وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران در ۴۰ سال گذشته خدمات بسیار زیادی را برای اعتلای میهن اسلامی ایران ارائه داد.
سلیمانی دشتكی تصریح كرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ۱۳۵۷ وضعیت تحصیلی، آموزشی، امكانات، تجهیزات، بهداشت، درمان، زیرساخت ها و غیره در بخش های مختلف كشور و چهارمحال و بختیاری مناسب نبود.
وی بیان داشت: امروزه به بركت انقلاب اسلامی ایران خدمات فراوانی در حوزه های مختلف ارائه شده است.
استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه كرد: در رژیم شاهنشاهی نبود آزادی، وابستگی به كشورهای بیگانه و ضعف در دین از مهمترین مشكلات ایران اسلامی محسوب می شد.
وی عنوان داشت: اما این در حالی است كه امروزه نظام جمهوری اسلامی متكی به آرای مردم بوده و مردمسالاری دینی در كشور حكمفرماست.
سلیمانی دشتكی اظهار كرد: ایران اسلامی امروزه در بخش های مختلف عمرانی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، علمی، سیاسی و غیره در دنیا حرف برای گفتن دارد.
وی ادامه داد: تمامی دولت های جمهوری اسلامی ایران برای پیشرفت كشور تلاش های مطلوبی را انجام داده اند.
استاندار چهارمحال و بختیاری بیان كرد: اما در ابتدای فعالیت دولت یازدهم مشكلات زیادی مانند تحریم ها، اعمال قطعنامه های ظالمانه، تورم و ضعف اقتصادی در كشور حاكم بود كه این مهم در چهار سال گذشته مدیریت، كنترل و حتی رفع شده است.
وی یادآور شد: در این مدت دولت در گفتمان های بین المللی، طرح تحول سلامت، اجرای طرح های بزرگ اقتصادی به ویژه در حوزه نفت و گاز منشأ خدمات فراوانی در كشور و چهارمحال و بختیاری شد.
سلیمانی دشتكی عنوان كرد: ارتقای جاده ها و حفر تونل های متعدد برای خرج استان از بن بست، تحول در بخش آموزش عالی، ایجاد افزون بر ۴۳ هزار شغل جدید، ارتقای وضعیت بهداشت و درمان، بهبود وضعیت اقتصادی و رشد شاخص های توسعه ای در حوزه های مختلف از مهمترین اقدامات دولت یازدهم در چهارمحال و بختیاری محسوب می گردد.
وی اظهار داشت: ایجاد وحدت رویه، تعامل و همكاری مطلوب به دور از هرگونه نظر سیاسی، شخصی و سیاسی بین مردم، مسئولان و قشرهای مختلف چهارمحال و بختیاری در دولت یازدهم نقش مهمی در پیشبرد اهداف توسعه ای استان در بخش های مختلف ایفا كرد.
استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان كرد: شوراهای اسلامی می توانند در دولت دوازدهم با همفكری و حركت قوی خود مسئولان را در رفع مشكلات موجود كمك و از كج سلیقگی و تنگ نظری در بخش های مختلف جلوگیری كنند.
وی گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری قانون را ملاك خود قرار داده، در اختلاف های احتمالی به واقعیت ها می پردازند و به تعصبات بیجا دامن نمی زنند.
سلیمانی دشتكی تأكید كرد: با این اقدام می توان به راحتی شرایط دستیابی به اهداف مربوط به پیشرفت همه جانبه و پویا را فراهم كرد.
وی افزود: در دولت یازدهم با توجه به مناطق كمتربرخوردار كشور مانند چهارمحال و بختیاری تحول بزرگی در آبرسانی، برقرسانی، گازرسانی، خدمات بهداشتی و درمانی، رشد شاخص های عمرانی و رونق اقتصادی شهرستان اردل ایجاد شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح كرد: در این مدت با استفاده از توان بخش خصوصی و بهره گیری از مشاركت آنان در طرح های مختلف به ویژه در حوزه كشاورزی وضعیت شهرستان اردل متحول گردید.
وی بیان داشت: تكمیل طرح های نیمه تمام و اجرای پروژه های مورد نیاز جدید در نقاط مختلف كشور، چهارمحال و بختیاری و شهرستان اردل جزو برنامه های اولویت دار دولت دوازدهم محسوب می شود.
سلیمانی دشتكی اضافه كرد: رعایت توازن منطقه ای و اجرای آمایش سرزمین در چهارمحال و بختیاری از مهمترین خواسته های مدیریت ارشد استان در چهار سال گذشته است.
وی عنوان داشت: به همین منظور دولت یازدهم در این مدت توزیع مدیریت، اعتبارات، امكانات و طرح های مختلف را مورد توجه جدی قرار داد.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار كرد: به منظور تسریع در اهداف توسعه ای كشور و استان مدیریت ارشد این استان در دولت یازدهم ۱۷۶ سفر شهرستانی، بخشی و مناطق محروم در سطح استان انجام داده كه منجر به یكهزار و ۴۵ مصوبه شده است.
وی ادامه داد: بهره برداری از مرحله نخست فولاد سفیددشت، افتتاح ورق تاراز، راه اندازی كارخانه چادر مشكی بعد از ۲۴ سال، آغاز عملیات اجرایی دهكده المپیك گردشگری، شروع ساخت آهك هیدراته، راه آهن اصفهان – شهركرد – اهواز و غیره از مهمترین طرح های دولت یازدهم محسوب می گردد.
سلیمانی دشتكی بیان كرد: تلاش برای جذب جدی سرمایه گذاران داخلی و خارجی به منظور انجام سرمایه گذاری در بخش های مختلف چهارمحال و بختیاری باید در دستور كار مسئولان دستگاه های اجرایی استان قرار گیرد.
وی یادآور شد: توجه به زیرساخت ها و ایجاد وحدت رویه برای تسریع در روند توسعه ای بخش های مختلف چهارمحال و بختیاری باید در دستور كار مسئولان دستگاه های اجرایی مربوطه در سطح ملی و استانی باشد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات