فرماندهی انتظامی شهرستان بروجن؛

برخورد شدید پلیس با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی

کد خبر: 155-950421 گروه: اجتماعی
دوشنبه, 21 تیر 1395 15:46
برخورد شدید پلیس با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومیبرخورد با مزاحمان نوامیس، هنجارشکنان، آلودگی صوتی ، برخورد با اراذل و اوباش،و بد پوششی در دستور کار پلیس قرار دارد

سرهنگ دوم غلامعلی شکری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، با تشریح این خبر گفت: طرح برخورد با اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی که یکی از مهمترین شاخص‌های طرح امنیت در شهرستان بروجن است خبر داد.

سرهنگ غلامعلی شکری گفت: به تمام ماموران راهور و ماموران انتظامی دستور داده شد تا با دور دور کردن خودروها، آلودگی صوتی و ایجاد مزاحمت برای نوامیس برخورد قاطع صورت پذیرد و خودروی متخلفان را توقیف کنند.

وی تصریح کرد: پلیس شبانه روزی برای تامین امنیت و آسایش عمومی مردم در حال تلاش است و مسئولان دلسوز شهرستان به ویژه دستگاه قضایی نگران امنیت مردم هستند به همین خاطر از عملیات‌های مشترک پلیس پشتیبانی می‌کنند که جای قدرشناسی دارد.

وی با هشدار به اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت عمومی افزود: به نفع اینگونه افراد است که رفتار خود را اصلاح کرده و دست از اعمال خلافکارانه بردارند در غیر این صورت با برخورد شدید پلیس مواجه خواهند شد.پلیس با کسانی که تذکرات را بر نمی‌تابند، حد و مرز‌ها را می‌شکنند و به حریم مردم تعدی می‌کنند برخوردی قاطع و قانونی دارد.

این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یکی دیگر از طرح های پلیس برخورد با مزاحمین نوامیس است که یکی از دغدغه های اصلی مردم شهر بروجن است و برخورد با اینگونه افراد بارها از سوی شهروندان از ما درخواست شده است که پلیس همانند گذشته در این زمینه با اقتدار تمام با اینگونه افراد برخورد شدیدی خواهد نمود.

شکری خاطر نشان کرد: قانون و مردم انتظارشان از پلیس برخورد با بی نظمی های اجتماعی و هنجارشکنی تعداد قلیلی است که بدون توجه به ارزش ها و بنیان فرهنگی جامعه اقدام به این کار می‌کنند و وظیفه نیروی انتظامی ایجاب می‌کند که حافظ امنیت اخلاقی و اجتماعی شهروندان باشد.

سرهنگ شکری رویکرد طرح برخورد با مزاحمین نوامیس را پیشگیری از وقوع جرم، جلوگیری از رشد ناهنجاری‌های اجتماعی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان دانست.

وی افزود: از دیگر طرح‌های در دست اجرا که بارها مردم فهیم و شهید پرور بروجن خواستار اجرای آن شده‌اند برخورد با بدحجابی، بد پوششی است.وی گفت: گشت‌های ثابت خودرویی امنیت اخلاقی در میادین، مجتمع‌های تجاری و خیابانها و نیز گشت‌های موتورسوار انتظامی شهر بروجن همچنان پا برجاست است که در این مورد با افرادی که وضعیت پوشش نامناسب دارند و از مصادیق بدپوششی می باشند در اولویت اول با تذکر لسانی و با رعایت حقوق شهروندی صورت می پذیرد که در صورت تکرار مجدد قطع به یقین برابر قانون با آنان برخورد لازم صورت می پذیرد.

شکری در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری‌های خوب شهروندان بروجنی که همواره حامی و همراه همیشگی فرزندان خودشان در نیروی انتظامی هستند خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل می توانند مراتب را از طریق پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند و مطمئن باشند که ماموران پلیس با متخلفان بطور جدی برخورد می کنند.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات