گلایه‌های مردم بروجن از افت شدید فشار و قطعی آب

کد خبر: 151-950417 گروه: اجتماعی
پنجشنبه, 17 تیر 1395 20:53
گلایه‌های مردم بروجن از افت شدید فشار و قطعی آبدر پی گزارش‌های مردمی برخی از اهالی شهرک فاطمیه و برخی از محله های بروجن ، مبنی بر وجود افت فشار و قطعی آب

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، ساکنان شهرک الهیه بروجن از افت شدید فشار آب و قطعی آب گلایه دارند و انتظارشان برای رفع این مشکلات به سر آمده و نیازمند توجه ویژه مسئولان امر می باشد.وضع آب در بروجن به حادترین شکل خود رسیده است، ساعت‌های از روز و شب آب بیشتر منازل شهرک الهیه و برخی از محله های بروجن با قطعی آب و یا دچار افت فشار مواجه اند، بسیاری از شهروندان بروجنی که در منازلشان پمپ آب ندارند، مجبورند آب را به نوعی ذخیره کنند، در مناطق دیگری از شهر نیز آب بطور شبانه‌روزی قطع است و برخی دیگر تنها در ساعت‌های محدود از آب لوله‌کشی استفاده می‌کنند، دستگاه‌های سردکننده و کولرهای آبی به علت کمبود آب کارآیی ندارند و به‌دلیل افت فشار آب بسیاری از شهروندان برای استحمام با مشکل روبرو شده‌اند. در حالی که آب در برخی محله های بروجن دچار افت فشار یا قطعی می باشند و در برخی از محله های بروجن افرادای با شست وشو بی رویه ماشین ،جلوی درب مغازه و منزل هایشان آب را هدر می دهند.

در حالی ساکنان شهربروجن بخصوص ساکنان شهرک الهیه از افت فشار و قطعی آب این شهرک در گرمای طاقت فرسای تابستان گلایه دارند که مسئولان با رد این مسئله تنها از افت فشار آب و یا برطرف شدن مشکل آب در این شهر خبر می دهند.

مردم شهر بروجن بخصوص ساکنین شهرک الهیه بروجن و برخی محله های بروجن از قبیل شهید رجائی ، فاطمیه و... این شهر از بی آبی کلافه شده اند و می گویند: بیشتر اوقات آب لوله کشی قطع است و بحران بی آبی به طور کامل دامنگیر ساکنان شهر بخصوص در شهرک الهیه بروجن شده است.

این در حالیست که مسئولان دست اندرکار این ادعا را تکذیب می کنند و مدعی اند که قطع کامل آب وجود ندارد بلکه ساکنان برخی محله ها با فشار پایین آب مواجه هستند که آن هم بزودی مرتفع می شود.

اهالی شهرک الهیه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، عنوان می نمایند: مردمان صبور و بی ادعای این شهرک در بی آبی به سر می برند و فریادشان به هیچ کجا نمی رسد .شدت گرمای هوا، فقدان آب بهداشتی و شرب و عدم استفاده از وسایل سرمایشی و از همه مهمتر بی توجهی مسئولین و بانیان امر، مشکلات بسیاری را برای شهروندان این شهرک به وجود آورده است و روال زندگی عادل مردم با مشکل مواجه شده است. به راستی خسران های معنوی ناشی از این همه دل مشغولی ها را چه کسی جبران خواهد کرد ؟؟؟ به سبب عدم استفاده از وسایل سرمایشی در گرما به سر می بریم و مسئولان گرامی با همین خونسردی فعلی امورات را پیگیری می نمایند.

نکته قابل تامل این مهم عدم توجه مسئولان استانی و کشوری به وضع بسیار بحرانی آب در شهر بروجن است.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات