تیم هیمالیانوردی چهارمحال و بختیاری در ارتفاع 5450 متری لنین

کد خبر: 1482-960505 گروه: ورزشی / چهارمحال و بختیاری
پنجشنبه, 05 مرد 1396 10:54

تیم هیمالیانوردی چهارمحال و بختیاری در ارتفاع 5450 متری لنینتیم هفت نفره هیمالیا نوردی چهارمحال و بختیاری در کمپ دو لنین در ارتفاع 5450 متری مستقر و در مرحله ریکاوری را به سر می‌برد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، سرپرست تیم هیمالیانوردی استان گفت: تیم هفت نفره استان با استقرار در کمپ دو قله لنین مراحل ریکاوری را به سر می‌برد.
مصطفی احسان پور با اشاره به ادامه بارش برف در ارتفاعات لنین افزود: اعضای تیم با مساعد شدن شرایط آب و هوایی  کار صعود به قله را از اوایل هفته آینده آغاز می‌کنند.
وی تصریح کرد: یکی از اعضای تیم استان در مراحل صعود دچار بیماری شد که حال وی هم‌اکنون رو به بهبود است و به‌زودی به جمع اعضای تیم هیمالیانوردی استان می‌پیوندد.
احسان پور در ادامه به تلاش بیش 600 کوهنورد از 32 کشور جهان برای فتح لنین اشاره کرد و گفت: کوهنوردانی از استان‌های اصفهان، کرمان و فارس نیز هم‌زمان با دیگر تیم‌های حاضر در حال صعود به قله لنین هستند.
کریم خاکسار، مهدی اسکندری، بهزاد راستی، امید فیروزی، فرزین برجیان، فتح‌الله شاهقلی و مصطفی احسان پور اعضای تیم هیمالیا نوردی چهارمحال و بختیاری را تشکیل می‌دهند که برای فتح قله 7134 متری لنین و به اهتزاز درآوردن پرچم پرافتخار ایران از 24 تیر عازم سفری 22 روزه شده‌اند.
بر اساس امتیازبندی‌های ارائه‌شده، صعود به قله لنین برای آقایان برابر با نشان برنز آسیایی و برای بانوان معادل نشان نقره آسیایی است.
قله لنین با ارتفاع 7134 متر در کوهستان پامیر در جنوب کشور قرقیزستان و در نزدیکی مرز تاجیکستان قرار دارد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات