تأمین اعتبار طرح‌های ورزشی بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی در چهارمحال و بختیاری

کد خبر: 1475-960504 گروه: ورزشی / چهارمحال و بختیاری
چهارشنبه, 04 مرد 1396 18:47

تأمین اعتبار طرح‌های ورزشی بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی در چهارمحال و بختیاریمعاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان از امضای توافق‌نامه اجرایی با استانداری چهارمحال و بختیاری برای تأمین اعتبار طرح‌های ورزشی بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان سه شنبه (سوم مرداد) در سفر به شهرکرد و در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه تعدادی از طرح‌های ورزشی نیمه‌تمام در این استان نیازمند تخصیص اعتبارات است، گفت: بر اساس توافق‌نامه اجرایی میان وزارت ورزش و جوانان و استانداری چهارمحال و بختیاری تا پایان امسال تمامی طرح‌هایی که از 80 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار هستند تأمین اعتبار می‌شوند.
سید علی آقازاده افزود: بر اساس این توافق‌نامه، تأمین اعتبار طرح‌های ملی با پیشرفت فیزیکی 80 درصدی بر عهده وزارت ورزش و جوانان است و طرح‌های ورزشی استانی هم با همین درصد پیشرفت فیزیکی با کمک استانداری، اعتبار موردنیاز برای بهره‌برداری را دریافت می‌کنند.
وی در ادامه به سهم استان چهارمحال و بختیاری از بودجه تبصره 36 اشاره و تصریح کرد: سهم استان از بودجه این تبصره، 104 میلیارد ریال بود که تاکنون 48 میلیارد ریال آن جذب‌شده است.
آقازاده بر برنامه‌ریزی برای جذب اعتبارات باقی‌مانده از تبصره 36 در فرصت زمانی تعیین‌شده تأکید و تصریح کرد: اولویت در جذب اعتبارات این بخش هم با توجه به طرح‌های بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی صورت می‌گیرد.
استاندار چهارمحال و بختیاری هم در این دیدار گفت: تا پیش از دولت یازدهم در این استان هزار و 400 طرح در حوزه‌های مختلف به تصویب رسید که 50 درصد آن‌ها ازلحاظ اقتصادی و اجتماعی قابلیت اجرایی نداشتند.
قاسم سلیمانی هم با تأکید بر لزوم تکمیل هر چه سریع‌تر برخی طرح‌های ورزشی ملی در استان افزود: پیست تارتان و مجموعه ورزشی شهدای ورزشکار بروجن به‌عنوان یکی از طرح‌های مهم ورزشی در چهارمحال و بختیاری هم‌اکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با رفع مشکلاتی چون احداث جاده دسترسی و امور مربوط به گازرسانی در هفته دولت آماده بهره‌برداری می‌شود.
وی با اشاره به اینکه تأخیر در اجرای طرح‌های نیمه‌تمام، بار مالی طرح را چندین برابر می‌کند، تصریح کرد: با تدوین صورت‌وضعیت این‌گونه طرح‌ها می‌توان برای تعیین تکلیف آن‌ها به‌صورت دقیق‌تری برنامه‌ریزی نمود.
گفتنی است، معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در سفر یک‌روزه به استان چهارمحال و بختیاری از طرح‌های عمرانی ورزشی همچون استخر و زمین چمن فرادنبه و سالن ورزشی سرپوشیده دوومیدانی بروجن بازدید کرد و سالن تنیس خاکی کوثر بروجن هم با حضور وی گشایش یافت.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات