افتخاری بزرگ برای ورزش استان و کشور

کد خبر: 1428-960416 گروه: ورزشی / چهارمحال و بختیاری
جمعه, 16 تیر 1396 20:07

افتخاری بزرگ برای ورزش استان و کشورمراسم بدرقه تیم هیمالیانوردی استان اعزامی به کشور قرقیزستان جهت صعود قله ۷۱۳۴ متری لنین روز جمعه ۲۳ تیرماه ساعت ۱۹ در استادیوم تختی بروجن برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، تیم هفت نفره هیمالیانوردی استان چهارمحال و بختیاری که از اسفند ماه گذشته تمرینات آماده سازی و اردوهای تمرینی خود را برگزار کرده است در روز شنبه ۲۴ تیرماه از فرودگاه امام خمینی تهران عازم کشور قرقیزستان خواهد شد.
به همین منظور مراسم بدرقه ای توسط هیئت کوهنوردی استان چهارمحال و بختیاری در تاریخ جمعه ۲۳ تیرماه در محل استادیوم تختی بروجن برگزار خواهد شد که از عموم مسولین همنوردان، روسای هیئتهای ورزشی و ورزشکاران محترم استان جهت شرکت در این مراسم دعوت به عمل می آید‌‌.
اعضای تیم به ترتیب:
 1. مصطفی احسان پور - سرپرست - بروجن 2. مهدی اسکندری - بروجن 3. فرزین برجیان بروجن - بروجن 4. دکتر کریم خاکسار - پزشک تیم - بروجن 5. بهزاد راستی بروجنی - بروجن 6. امید فیروزی بروجنی - بروجن7 . فتح الله شاهقلی - فرخشهر

بروجن سلام با آرزوی موفقیت ، پیروزی و سلامتی برای تک تک این عزیزان را از خداوند منان مسئلت می نمایید و از حضور افتخار آفرين همشهریان و کوهنوردان استان چهارمحال و بختیاری جهت صعود قله ۷۱۳۴ متری لنین قرقیزستان  را به خانواده عزیزان و مردم فهیم شهرستان بروجن ، استان چهارمحال و بختیاری و ملت بزرگ ایران و جامعه ورزش و جوانان کشورمان تبریک و شادباش عرض می نماید.

 


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات