حضور بانوان ووشوکار چهارمحالی در مسابقات انتخابی تیم ملی

کد خبر: 1373-960327 گروه: ورزشی / چهارمحال و بختیاری
شنبه, 27 خرد 1396 18:19

حضور بانوان ووشوکار چهارمحالی در مسابقات انتخابی تیم ملیسه بانوی ووشوکار چهارمحال و بختیاری از فردا در رقابت‌های انتخابی تیم ملی شرکت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، رئیس گروه ورزش بانوان استان گفت: سه بانوی ووشوکار چهارمحال و بختیاری از فردا به مدت دو روز در رقابت‌های انتخابی تیم ملی در تهران به مصاف حریفان می‌روند.
سوسن تمدن افزود: نیلوفر مختار پور، ورزشکار نونهال استان که اواخر پارسال با کسب دو نشان طلا در مسابقات قهرمانی کشور توانست به اردوی تیم ملی راه یابد روز یکشنبه در مسابقات درون اردویی و انتخابی تیم ملی با دیگر دعوت‌شدگان به رقابت می‌پردازد.
وی با اشاره به حضور نازنین بازدار دیگر بانوی ووشوکار استان در رقابت‌های بخش تالوی نوجوانان انتخابی تیم ملی افزود: این بانوی ورزشکار دارنده یک نشان نقره و یک نشان برنز در مسابقات قهرمانی کشور است.
تمدن تصریح کرد: در بخش ساندای جوانان هم زهرا شکوهی دارنده نشان نقره مسابقات قهرمانی کشور برای انتخابی تیم ملی و راه‌یابی به مسابقات آسیایی با حریفان خود دیدار می‌کند.
رئیس گروه ورزش بانوان استان یادآور شد: بانوان ووشوکار استان در صورت راه‌یابی به دوره بعدی اردوهای تیم ملی می‌توانند در رقابت‌های آسیایی که اوایل مهر امسال در کره جنوبی برگزار می‌شود، شرکت کنند.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات