رئیس هیات دوچرخه سواری استان چهارمحال و بختیاری انتخاب شد

کد خبر: 1362-960321 گروه: ورزشی / چهارمحال و بختیاری
یکشنبه, 21 خرد 1396 11:22

رئیس هیات دوچرخه سواری استان چهارمحال و بختیاری انتخاب شدعلیرضا احمدی در مجمع انتخابات هیات دوچرخه سواری استان چهارمحال و بختیاری با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس هیات انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ،عبدالرحمن قاسمی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این جلسه با اشاره به قهرمانان و حضور قدرتمند ورزشکاران دوچرخه سواری استان در کشور در گذشته ای نه چتدان دور و همچنین وجود استعدادهای بالقوه در استان گفت: جایگاه کنونی ورزش دوچرخه سواری استان در کشور به هیچ وجه شایسته استان چهارمحال و بختیاری که در گذشته یکی از کانون های پرورش قهرمانان این رشته در کشور بوده، نیست.
قاسمی افزود: بر طبق یک برنامه جامع، مدون و همچنین هدفمند برای دوره های کوتاه و بلند مدت هیات استان باید به یکی از هیات های برتر کشور در این زمینه تبدیل شویم و دوباره چهارمحال وبختیاری بر بام دوچرخه سواری کشور قرار گیرد.
مدیرکل ورزش وجوانان استان گفت: با هماهنگی های انجام شده با وزارت ورزش و جوانان، برنامه ریزی شده است که در نیمه دوم سال جاری و با تصمیم سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری میزبان یکی از تورنمنت های بین المللی دوچرخه سواری در استان خواهیم بود و راه را برای جهانی سازی و شاساندن پتانسیل های بالای جغرافیایی استان فراهم کنیم .
علیرضا احمدی در این جلسه گفت: در چندین بُِعد برنامه هایی جهت شناسایی، جذب و پرورش ورزشکاران این رشته در استان تدارک دیده ایم که به موازات جذب اسپانسر های مالی و تجهیزات سخت افزاری این رشته در کنار سایر شرایط مطلوب استان از جمله ورزشکاران مستعد و شرایط جغرافیایی خاص استان، به جایگاه واقعی خود در کشور برگردیم.
در جلسه مجمع انتخابات هیات دوچرخه سواری استان علیرضا احمدی با کسب 14 رای از 15 رای ماخوذه برای مدت 4 سال سکان هدایت هیات دوچرخه سواری استان را به دست گرفتند.
گفتنی است در سوابق ورزشی این ملی پوش سال های گذشته دوچرخه سواری کشور، مربیگری تیم ملی دوچرخه سواری، رکورددار اسبق یک کیلومتر پیست کشور، دارنده اولین مدال برون مرزی رشته سرعت دوچرخه سواری کشور و حضور دریک دوره بازیهای آسیایی ،۹دوره مسابقات قهرمانی آسیا ، بیش از ۲۰مسابقه آسیایی و جهانی، ۴ مدال کاپ آسیایی و ۱ مدال قهرمانی آسیا مشاهده می شود.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات