محسن رحمتی رئیس هیات نجات غریق استان چهارمحال وبختیاری شد

کد خبر: 1332-960303 گروه: ورزشی / چهارمحال و بختیاری
چهارشنبه, 03 خرد 1396 19:44

محسن رحمتی رئیس هیات نجات غریق استان چهارمحال وبختیاری شدمدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: در جلسه مجمع انتخابات هیات نجات غریق استان محسن رحمتی با کسب اکثریت آراء سکاندار هدایت هیات نجات غریق استان شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ،در مجمع انتخابات هیأت نجات غریق چهارمحال و بختیاری که با حضور نائب رئیس و دبیر  فدراسیون برگزار شد عبدالرحمن قاسمی مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به گسترش استخرهای شنا در سطح استان و فعالیت تیم های استان و همچنین وجود رودخانه های طبیعی گفت: نجات غریق در استان چهارمحال و بختیاری از حساسیت و ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار بوده و توجه به این نکته در فعالیت های هیات نجات غریق استان بسیار حائز اهمیت می باشد.
حبیب خمجانی دبیر فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور در این جلسه گفت: رعایت اخلاق در ورزش از مهمترین وجوه و اولویت های ورزش بوده و توجه به این نکته در کنار روحیه پهلوانی می باشد که ورزش را تبدیل به یک امر زیبا و جذاب نموده است.
وی با اشاره به فعالیت های ناجیان غریق گفت: کار نجات غریق یک امرالهی و خداپسندانه می باشد که درجهت نجات جان انسانها از اهمیت بالایی برخوردار است.
جلسه مجمع انتخابات هیات نجات غریق استان در محل سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد که در نهایت محسن رحمتی موفق با کسب ۱۰ رای از ۱۷ رای ماخوذه به مدت چهارسال به عنوان رئیس هیات نجات غریق استان انتخاب شوند.
حمیدرضا نوروزی دیگر نامزد احراز پست ریاست هیات نجات غریق بودند که هفت رای از کل آراء ماخوذه را کسب کردند.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
ویــــژه

!این یک پیام تبلیغاتی استخدام بازاریاب نیست

✳️ گزینش کارشناس فروش،
سرپرستی بیمه سامان در استان چهار محال و بختیاری
جهت فارغ التحصیلان تمامی رشته ها
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای شهرکرد:
آقا :     10 نفر
خانم :  8 نفر
✳️ تعداد کارشناس مورد نیاز برای سایر شهرهای استان :
آقا :     15 نفر
خانم :  10 نفر

ثبت اطلاعات اولیه(نام و نام خانوادگی) با ارسال عدد 1 به 10001431431431

تبلیغات