استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار تسريع در عمليات اجرايی پروژه انتقال آب بن به بروجن شد

کد خبر: 132-950326 گروه: سیاسی
چهارشنبه, 26 خرد 1395 13:43
استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار تسريع در عمليات اجرايی پروژه انتقال آب بن به بروجن شداستاندار چهارمحال و بختیاری خواستار تسریع در عملیات اجرایی پروژه انتقال آب بن به بروجن شد و تصریح كرد: برای اجرایی شدن این پروژه ۵۷۰ میلیارد ریال اختصاص یافته است و باید تلاش كنیم همه این اعتبار تخصیص داده شود تا این پروژه تا پایان سال ۹۶ به بهره‌برداری برسد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام به نقل از ایسنا ، قاسم سلیمانی دشتكی ۲۶ خردادماه در جلسه ستاد بحران، اظهار كرد: رفع مشكلات پروژه‌های استان نیازمند هماهنگی مسئولان دستگاه‌ها با مسئولان استانداری است.
وی افزود: برای به ثمر رسیدن پروژه‌های استانی، بایستی مسئولان دستگاه‌ها با یكدیگر هماهنگ بوده و بر کار یکدیگر نظارت نداشته باشند.
سلیمانی گفت و گوی منطقی، قانون‌مند و محترمانه را راهكاری مناسب برای حل مشكلات دستگاه‌ها و استان عنوان كرد و گفت: این راهكار علاوه بر حل مشكلات، عزت سایر قوا را نیز حفظ خواهد كرد.
به گفته وی تلاش مسولان استان بایستی در راستای رفع مشكلات مردم و كشور بوده تا توسعه قوی‌تری برای استان و كشور شكل گیرد. 
سلیمانی با بیان اینكه در یك سال باقیمانده فعالیت دولت تدبیر و امید، نباید گوی اختلاف را به میدان انداخت، خاطرنشان كرد: مسولان بایستی توجه داشته باشند كه حركتی نكنند كه به مسائل چالش انگیز كشور دامن بزند.
استاندار خواستار تسریع در عملیات اجرایی پروژه انتقال آب بن به بروجن شد و تصریح كرد: برای اجرایی شدن این پروژه ۵۷۰ میلیارد ریال اختصاص یافته است و باید تلاش كنیم همه این اعتبار تخصیص داده شود تا این پروژه تا پایان سال ۹۶ به بهره‌برداری برسد.
وی به حضور دامداران در مناطق حفاظت شده مخالف کرد و گفت: چرای دام در این مناطق هم مرتع و هم حیات وحش را نابود می‌کند.
 استاندار تاکید کرد: پروانه‌های مرتع‌داری بایستی در مناطق زیست محیطی لغو شود.
سلیمانی در پایان به مسولیت‌پذیری دامداران و عشایر در مناطق جنگلی تاكید و تصریح كرد: آسیب رسانی پروژه‌های اجرایی همه دستگاه‌ها به محیط زیست بایستی به حداقل برسد.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : علی باصیری
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات