یکی دیگر از نامزدهای شورای شهر بروجن به نفع مردم کناره گیری کرد

کد خبر: 1319-960226 گروه: انتخابات شورای شهر ۹۶ / بروجن
سه شنبه, 26 ارد 1396 18:08

یکی دیگر از نامزدهای شورای شهر بروجن به نفع مردم کناره گیری کردجلال علیخانی یکی دیگر از کاندیداهای دوره پنجم انتخابات شوراهای اسلامی شهر بروجن، با انتشار بیانیه ای به نفع مردم شهر انصراف خود را در این دوره از انتخابات اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، جلال علیخانی کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بروجن با صدور بیانیه ای ، انصراف خود را از رقابت های انتخاباتی اعلام کرد.
در این بیانیه که نسخه ای از آن به بروجن سلام ارسال شده ، آمده است:

بنام حضرت دوست
که هر چه داریم از اوست  

مردم شریف بروجن

اینجانب پس از سالیان متمادی تدریس و مدیریت در آموزش و پرورش و دانشگاه و انجام فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی و ارتباط با مردم و رصد مشکلات و معضلات شهری و شناسایی خلاهای مدیریتی و مشورت‌ با دوستان و نزدیکان تصمیم به حضور در انتخابات شورا گرفتم، تا شاید بتوانم اثری از ایده‌ها و تجارب و تخصصم در  عرصه‌ی مدیریت شهری بر جای بگذارم و گامی در جهت شاداب سازی  و روانشناسی محیط شهری بردارم اما تعدد کاندیداها و نگاه قومیتی کار را بر من سخت و تصمیمم را بر کناره گیری عزم.
عزیزان من قصد نصیحت و یا تعیین تکلیف برای شما را ندارم چون اطمینان دارم که الحمدا... همه آگاهید اما باید این نکته را برادرانه متذکر شوم که اگر هر ملاکی جز ثبات شخصیت، توان مدیریتی، قدرت بیان، اشراف اطلاعاتی و تخصص برای انتخاب اعضای شورا در ذهن داشته باشید به یقین به انتخاب صحیح و دقیقی نخواهید رسید و نتیجه‌اش چیزی نخواهد شد جز یاس، ناامیدی، بی تفاوتی و دلسردی!
عزیزان من برای کسب رای در ابتدا نه به رای اقوام و آشنایان بلکه به رای جوانان و روشنفکرانی تکیه داشتم که آرزویشان تحقق اندیشه‌ های ناب از همه مهمتر شایسته سالاری، تخصص گرایی و اصلاح گری بود.
اکنون از همین عزیزان درخواست میکنم ضمن حمایت از دولت تدبیر و امید و جناب دکتر روحانی به رشد و بالندگی مسیر اصلاحات و تحقق حقوق شهروندی و آزادی های مشروع و قانونی کمک کنند  و هم در انتخابات شورای شهر فارغ از نگاه قومیتی و جنسیتی افرادی توانمند، متخصص، با برنامه و همسو با دولت را راهی شورای شهر نمایند.
 لازم به ذکر است که من به نفع شخص خاصی انصراف ندادم بلکه به نفع مردم شهرم صحنه‌ی انتخابات را ترک می‌کنم تا بتوانند در فضایی آرامتر و رقابتی تر افراد شایسته را انتخاب نمایند باشد که این اقدام مقبول درگاه حضرت حق واقع گردد چرا که فقط اوست که از نهان و اسرار و نیات همه باخبر است.
در همینجا  از خانواده عزیزم  و کلیه‌ی دوستان، آشنایان و  فرهیختگان و همشهریان خوبم که با حضورم در این کارزار موجبات زحمتشان را فراهم آوردم پوزش می‌طلبم و برایشان توفیق و سربلندی آرزومندم.


جلال علیخانی
سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۶


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات