انصراف دو نامزد انتخابات شورای شهر بروجن

پنجشنبه, 21 ارد 1396 14:23

انصراف دو نامزد انتخابات شورای شهر بروجنتاکنون دو نفر از کاندیداهای دوره پنجم انتخابات شوراهای اسلامی شهر بروجن، آقای سید حمید افضلیان و خانم حدیث نیک راه با انتشار بیانیه ای به نفع مردم شهر انصراف خود را در این دوره از انتخابات اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، تا امروز دو نفر از کاندیدای شورای اسلامی شهر بروجن با حضور در هیات اجرایی از نامزدی شورای اسلامی شهر بروجن انصراف دادند و عرصه رقابت را به دیگر نامزد ها واگذار کردند.

متن پیام ارسالی سید حمید افضلیان به پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام بدین شرح می باشد.

باسمه تعالی
مومنان راستین کسانی هستند که به امانتها و پیمانشان وفادارند.(سوره مومنون آیه ۸)
با سلام و ادای احترام خدمت آحاد مردم شریف و سرافراز شهرم و تبریک وشادباش به مناسبت میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)۰
حمد و سپاس بیکران خدایی که انسان را عقل،اراده،آزادی و کرامت بخشید و سرنوشت مردم را در گرو عظم آنها در تغییر احوال درونیشان مقدر نمود. همانطور که مستحضرید اینجانب بر حسب وظیفه و به قصد خدمت به شهر و شهروندان فهیم و قدرشناس شهرم و با توجه به توانایی که در خود سراغ داشتم پای در عرصه انتخابات گذاشتم .اکنون با توجه به حضور بسیار مشتاقان خدمت و به جهت  حفظ منافع شهر که همانا هدف اصلی در ورود به این عرصه بوده و برای احترام به نظر مردم و جمعی از بزرگان و پیشکسوتان به منظور  ایجاد همدلی و وفاق که نتیجه اش حضور حداکثری خواهد بود، انصراف خود را از کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شورای شهر اعلام میدارم و برای همه کاندیداهای محترم آرزوی توفیق و موفقیت دارم۰
در پایان از اساتید،بزرگان،دوستان و تمام عزیزانی که در این مدت به هر عنوان حامی و پشتیبان اینجانب بودند کمال تشکر را دارم و امیدوارم در مجال های آتی فرصت خدمتگذاری فراهم آید.
با تقدیم احترام
مهندس سید حمید افضلیان ۱۳۹۶/۰۲/۲۱

 

متن پیام ارسالی خانم حدیث نیکراه به پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام بدین شرح می باشد.

بسم الله الرحمن الرحيم
مردم شريف بروجن
اكنون كه به زمان انتخابات شوراي شهر نزديك ميشويم، اينجانب حديث نيك راه خواهر كوچكتان، به استحضار تمامي همشهريان، همفكران و هم انديشان عزيزم، در سطح شهر كه به صورت انفرادي يا گروهي در طول اين مدت، بنده را حمايت كردند و مورد لطف و عنايتشان قرار دادند، مي رسانم:
اينجانب با توجه به مهيا نبودن شرايط،  از صحنه انتخابات كناره گيري نموده و  باور دارم  كه اين  دوره انتخابات شوراي شهر همزمان با انتخابات رياست جمهوري و با حمايت از دولت تدبير و اميد باشكوه تر از  هميشه برگزار خواهد شد.
همشهريان عزيزم با درايت و هوشياري كامل از ميان كانديداهاي در صحنه، مديران و متخصصان را به عنوان انتخاب اصلح حمايت نماييد.  اينجانب با توجه به هدف متعالي خدمت به شهر، در هر سنگر ديگري، اعلام امادگي ميكنم كه به صورت خالصانه و صادقانه در خدمت شهرم باشم.  اميد دارم اعضاي  شوراي با درايت اين دوره، از حضور جوانان و متخصصان با انگيزه در شهر غافل نمانند.
و من الله توفيق
حديث نيك راه ٩٦/٠٢/٢٠

 

به گزارش بروجن سلام با انصراف این دو نفر نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر بروجن تعداد نامزدهای فعلی انتخابات این شورا در شهر بروجن برای دوره پنجم ۶۲نفر است.

 


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات