فرماندار شهرستان بروجن گفت؛

رأی مردم حق الناس و امانتی است كه باید از آن حفاظت شود

کد خبر: 1310-960219 گروه: اجتماعی / بروجن
سه شنبه, 19 ارد 1396 19:13

رأی مردم حق الناس و امانتی است كه باید از آن حفاظت شودفرماندار شهرستان بروجن در جلسه شورای اداری گفت: وظیفه قانونی و شرعی مدیران دولتی این است كه امانت دار رأی مردم در انتخابات باشند و با ایجاد رضایتمندی زمینه حضور و مشاركت حداكثری مردم را فراهم كنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، سید سیف ا... فیاضی در نشست شورأی اداری شهرستان بروجن با اشاره به پیش رو بودن پنجمین دوره انتخابات شوراها و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: مردم ایران وفادار به خون شهدا و پایبند به ارزشهای نظام و انقلاب هستند و نشان داده اند برأی مایوس كردن دشمنان انقلاب همیشه در صحنه حضور پیدا خواهند كرد.
وی با بیان این كه همه دستگاه ها و ادارات شهرستان باید برای مشاركت مضاعف مردم در انتخابات تلاش كنند، افزود: همت مسئولان و مشاركت مردم روز ۲۹ اردیبهشت نقشه های شوم دشمنانی كه از همه طرف برأی ضربه زدن به انقلاب عزمشان را جزم كرده اند نقش برآب خواهد كرد.
فیاضی با اشاره به این كه مقدمات برگزاری انتخابات در شهرستان بروجن تمهید شده است، افزود: ادارات موظف هستند بهترین تجهیزات و امكانات را در اختیار ستاد انتخابات شهرستان قرار دهند.
فرماندار بروجن ضمن تأكیدبر این كه استفاده از تجهیزات و امكانات دولتی و جانبداری مسئولین در ساعات اداری از نامزدهای انتخاباتی تخلف محسوب می شود، گفت: وظیفه قانونی و شرعی مسئولان این است كه امانت دار خوبی برأی رأی مردم باشند.
وی با بیان این كه مدیران در بحث انتخابات حق ندارند از امكانات دولتی استفاده كنند، افزود: مدیران تمام تلاش خود را معطوف كنند تا بستر حضور حداكثری مردم را كه مطالبه مقام معظم رهبری است رقم بخورد.
فیاضی با اشاره به این كه در انتخابات آبروی نظام اسلامی مطرح است، عنوان كرد: رأی مردم حق الناس و امانتی است كه باید به نحو احسن از آن ها حفاظت شود.
وی با تأكید بر اجرأی قوانین مربوط به انتخابات توسط مجریان، ادامه داد: ما مجری برگزاری انتخابات سالم و بی‌طرف هستیم و فراهم نمودن محیطی آرام و مناسب سبب می‌شود تا شاهد حضور حداكثری در این تصمیم‌گیری مهم باشیم.
فیاضی با بیان این‌ كه اگر از موقعیت و امكانات اداری برأی فرد و كاندیدایی خاص استفاده شود به شدت با افراد خاطی برخورد می‌شود افزود كه تمام مدیران خادم مردم هستند و و نباید مدیری داشته باشیم كه در انتخابات وظیفه خود را نداند.
فرماندار شهرستان بروجن تأكیدكرد: وظیفه قانونی و شرعی مدیران دولتی این است كه امانت دار رأی مردم در انتخابات باشند و با ایجاد رضایتمندی زمینه حضور و مشاركت حداكثری مردم را فراهم كنند.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات