فرماندار شهرستان بروجن گفت؛

نامزدهای انتخابات شورای شهر بر اساس قانون تبلیغات كنند

شنبه, 16 ارد 1396 18:19

نامزدهای انتخابات شورای شهر بر اساس قانون تبلیغات كنندفرماندار شهرستان بروجن در نشست توجیهی نامزدهای انتخابات شورای شهر بروجن گفت: در تبلیغات از جاده انصاف دور نشوید، واقعیات را ببینید و توقعات بی جا ایجاد نكنید تا بعد از انتخابات شرمنده مردم نشوید و تمكین از قانون را سرلوحه كار خود قرار دهند و تسلیم و تابع  قانون باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بروجن ، فرماندار شهرستان بروجن در نشست توجیهی نامزدهای انتخابات شورای شهر بروجن، اظهار داشت: اهمیت انتخابات برای همه مردم به عنوان یك فرد ایرانی بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری و امام راحل عرصه ای برای به نمایش در آوردن اقتدار و قدرت نظام اسلامی است.
سید سیف ا... فیاضی با بیان این كه حضور پرشور مردم در انتخابات برای دفاع از نظام و انقلاب است، افزود: ملت ایران همیشه با حضور پر رنگ خود توانسته اند نقشه های دشمنان را نقش برآب كنند.
فرماندار بروجن با تاكید بر این كه نامزدهای انتخابات باید بر اساس قانون تبلیغات كنند، گفت: در تبلیغات از جاده انصاف دور نشوید، واقعیات را ببینید و توقعات بی جا ایجاد نكنید تا بعد از انتخابات شرمنده مردم نشوید.
فیاضی خطاب به نامزدهای انتخابات شورای شهر بروجن تاكید كرد: تمكین از قانون را سرلوحه كار خود قرار دهید و تسلیم و تابع  قانون باشید.
وی با اشاره به این كه دستگاه های امنیتی تبلیغات زود هنگام را رصد می كنند، گفت: تبلیغات زودهنگام به عنوان تخلف محسوب می شود؛ نامزدها اعضای ستادها را توجیه كنند تا مطابق قانون تبلیغات انجام دهند.
فرماندار بروجن تصریح كرد: تبلیغات زود هنگام به نام نامزدهای انتخاباتی ثبت می شود و پس از ارسال به دستگاه های مربوطه پرونده سازی می شود.
وی با اشاره به این كه فضای مجازی در انتخابات دردساز شده است، افزود: نامزدها سعی كنند كانال ها و سایت ها را در فضای مجازی كنترل كنند.
فیاضی در ادامه با اشاره به ثبت نام ۴۱۹ نفر در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بروجن، خاطرنشان كرد: ۱۷۱ نفر برای شوراهای شهر در این شهرستان داوطلب شده اند كه ۱۴۸ نفر از آنان را مردان و ۲۳ نفر را بانوان تشكیل می دهند.
وی با بیان این كه ۲۸ نفر از داوطلبان سابقه عضویت در شوراها را دارند، افزود: سطح سواد نامزدهای شهری خواندن و نوشتن ۴ نفر، دیپلم ۷نفر، فوق دیپلم ۲۱نفر، لیسانس ۹۷ نفر، فوق لیسانس ۳۴ نفر، دكترا سه نفر و تحصیلات حوزوی ۵ نفر هستند.
فرماندار بروجن اضافه كرد: اعلام نهایی تأیید صلاحیت در شوراهای شهر ۱۷ اردیبهشت اعلام و فرمانداری اسامی نامزدها را از طریق انتشار آگاهی به اطلاع عموم خواهد رساند.
وی با بیان این كه نامزدها از روز پنجشنبه ۲۱ لغایت ۲۷ اردیبهشت اجازه تبلیغات دارند، افزود: كاندیداها قانون را ملاك، معیار و سرمشق قرار دهند تا مشكلی ایجاد نشود.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات