قاتلی در کمین دانشجویان دانشگاه آزاد بروجن

کد خبر: 13-940622 گروه: اجتماعی
یکشنبه, 22 شهر 1394 01:36
قاتلی در کمین دانشجویان دانشگاه آزاد بروجنرئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن خواستار بررسی فنی و اصلاح طرح جاده دسترسی این دانشگاه شد.


دکتر احمد بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، اظهارکرد: با افتتاح چهار خطه بروجن- مبارکه و افزایش سرعت تردد خودروها، با توجه به غیر استاندارد بودن جاده دسترسی به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن و دانشکده فنی پسران با وجود حجم زیاد تردد دانشجویان در ساعات اولیه روز، دسترسی به دانشگاه خطرناک و حادثه آفرین شده است.
وی افزود: از سال 83 پیگیری‎های زیادی برای اصلاح طرح دسترسی به دانشگاه آزاد بروجن توسط مسئولان وقت صورت گرفته که تاکنون به هیچ نتیجه‎ای نرسیده است.
به گفته وی، طی این سال‌ها شاهد بروز سوانح رانندگی زیادی در مسیر دانشگاه بوده‎ایم ولی اکنون با توجه به افتتاح چهار خطه بروجن- مبارکه و افزایش سرعت تردد خودروها در این مسیر، نزدیک شدن سال تحصیلی جدید سبب نگرانی کارکنان دانشگاه و دانشجویان دانشگاه آزاد و دانشکده فنی پسران بروجن شده است.
بهرامی با بیان اینکه همواره از این مکان به عنوان کشتارگاه دانشجویان یاد می‎شود، از مسئولان مربوطه بررسی و انجام اصلاحات لازم پیش از وقوع سوانح بیشتر در سال تحصیلی جدید را خواستار شد.

 

قاتلی در کمین دانشجویان دانشگاه آزاد بروجنقاتلی در کمین دانشجویان دانشگاه آزاد بروجن


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : علی باصیری
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات