جولان تبلیغاتی نامزدهای شورای شهر بروجن با ایجاد گروه ها و کانال های تلگرامی

کد خبر: 1282-960205 گروه: اجتماعی / انتخابات شورای شهر ۹۶
سه شنبه, 05 ارد 1396 19:25

جولان تبلیغاتی نامزدهای شورای شهر بروجن با ایجاد گروه ها و کانال های تلگرامیبدون شک ارائه وعده هایی که خارج از توان شوراهای اسلامی شهر و روستا باشد نه تنها موجب سلب اعتماد مردم خواهد بود بلکه نقش تاثیرگذاری در فعالیت و مشارکت مردم در همکاری با شوراهای شهر خواهد داشت.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، این روزها به هرجای ایران که قدم بگذاری از شهرهای بزرگ و کوچک گرفته تا روستاهای دور افتاده همه و همه به نوعی درگیر تب و تاب پنجمین دوره انتخابات سراسری شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند و در این میان هر کاندیدای مستقل یا وابسته به حزب و ارگان خاص درصدد است تا با شعار تبلیغاتی مناسب بتواند رای بیشتری را کسب کند.

اما توجه خیل عظیمی از کاندیداها به این پدیده عصر تکنولوژی یعنی اینترنت بسیار چشمگیر است وبا گسترش فضای مجازی شاهد فعالیت افرادی به عنوان کاندیدای شرکت در انتخابات شورای شهر بروجن می باشیم.

ایجاد کانال ها و گروه های تلگرامی متفاوت با عناوینی که نشان از انتخابات شورای شهر دارند از فعالیت و تبلیغات زودرس برخی افراد در شبکه های مجازی خبر می دهند.

در واقع با گسترش فضای مجازی این امکان ایجاد شده است تا افرادی که برای حضور در انتخابات آماده می شوند بتوانند با استفاده از پیام رسان های تلفن همراه به راحتی بسیاری از مطالب و برنامه های خود را به گوش دیگران نیز برسانند.

در این میان، تلگرام نقش مهمی را در تبلیغات انتخاباتی نامزدهای شورای اسلامی شهر و روستا ایفا می‌کند، به‌طوری‌که هرروز شاهد بحث و بررسی توانمندی نامزدهای انتخابات و ارائه رزومه در گروه‌های تلگرامی مختلف هستیم.

از طرفی برخی از نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آنان نیز با راه‌اندازی گروه های حمایتی در فضای مجازی بویژه تلگرام، علاوه بر ارائه برنامه ها و توانمندی های خود، سعی در جذب آرای بیشتر رأی دهندگان می کنند.

استفاده از استیکرهای تبلیغاتی برای معرفی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی از جمله دیگر شیوه های جذاب و متنوع تبلیغاتی محسوب می شود که این روزها طرفداران بسیاری را نیز یافته است.

در این میان برخی کاندیداها نیز تلاش دارند تا با بهره‌گیری از شیوه‌های سنتی نظیر حضور در اماکن عمومی و سخنرانی و جلسات خانگی و حتی دیدار چهره به چهره در میان مردم، برنامه‌های خود را برای حل مشکلات و دغدغه‌های مردم بازگو کنند.

لزوم توجه مردم به وعده های انتخاباتی

متاسفانه همه ساله و در طول انتخابات های مختلفی که در کشور برگزار می شود می بینیم که برخی از نامزدهای انتخاباتی وعده هایی می دهند که باید گفت خود آنها نیز می دانند نه می توانند آن وعده را عملی کنند و نه اصلا اختیارات و توانایی های این افراد در عملی نمودن وعده ها به اندازه ای می باشد که می گویند.

بدون شک ارائه وعده هایی که خارج از توان شوراهای اسلامی شهر و روستا باشد نه تنها موجب سلب اعتماد مردم خواهد بود بلکه نقش تاثیرگذاری در فعالیت و مشارکت مردم در همکاری با شوراهای شهر خواهد داشت.

انتظار می رود مردم با توجه به توانایی های شوراهای شهر و روستا نسبت به اختیارات آنان نیز آگاهی داشته باشند تا بتوانند با انتخابی مناسب و اصلح جامعه و شهر خود را در جهت عمران و آبادانی بیشتر یاری کنند.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات