اشتغال بهبودیافتگان موادمخدر چهارمحال وبختیاری در دستور كار قرار گیرد

کد خبر: 1258-960128 گروه: اجتماعی / چهارمحال و بختیاری
دوشنبه, 28 فرو 1396 18:42

اشتغال بهبودیافتگان موادمخدر چهارمحال وبختیاری در دستور كار قرار گیردمعاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی استان ایجاد اشتغال بهبودیافتگان مواد مخدر را در دستور كار خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، جعفر مردانی گرمدره در نخستین نشست كمیته توسعه مشاركت های مردمی و سازمان های مردم نهاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری تأكید كرد: به منظور ارتقای وضعیت اشتغال بهبودیافتگان مواد مخدر راهكارها و پیشنهادهای كارشناسی و علمی از سوی این كمیته ها ارائه تا از گرایش دوباره آنان به سمت و سوی مواد مخدر جلوگیری شود.
وی توجه به آسیب های اجتماعی را از مهمترین اولویت های وزارت كشور دانست و افزود: دستگاه های اجرایی شامل شهرداری ها، آموزش و پرورش، منابع طبیعی و آبخیزداری، دانشگاه ها و سایر اعضای كمیته مشاركت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری طرح ها، اهداف و برنامه های خود در سال ۱۳۹۶ را مشخص كنند.
مردانی گرمدره تصریح كرد: افزایش كمی و كیفی اثرگذاری فعالیت سازمان های مردم نهاد در حوزه مبارزه با مواد مخدر و ایجاد اشتغال برای بهبودیافتگان مواد مخدر ضروری است.

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری نیز گفت: افزایش اقدامات حوزه مشاركت های مردمی در بخش های مختلف ضرورت دارد.
سید قدیر مرتضوی باباحیدری اضافه كرد: امسال فعالیت مختلف در حوزه مشاركت های اجتماعی چهارمحال و بختیاری باید ارتقا یابد.
وی افزایش ورود سازمان های مردم نهاد دولتی و مردمی در محیط های هدف را ضروری دانست و بیان داشت: ساخت اردوگاه های جدید در حوزه فرهنگی می تواند زمینه بازگشت دوباره به جرم را از بین ببرد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات