بهره برداری پروژه انتقال آب بن – بروجن تا پایان سال۹۶

کد خبر: 1257-960128 گروه: اجتماعی / انتقال آب
دوشنبه, 28 فرو 1396 18:40

بهره برداری پروژه انتقال آب بن – بروجن تا پایان سال۹۶استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: پروژه انتقال آب بن – بروجن تا پایان سال ۱۳۹۶ به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، قاسم سلیمانی دشتكی در بازدید از پروژه انتقال آب بن – بروجن تأكید كرد: به منظور تحقق وعده رئیس جمهوری در سفر به چهارمحال و بختیاری و براساس قول مسئولان شركت آب منطقه ای استان این پروژه تا آخر امسال بهره برداری می شود.
وی افزود: با توجه به تدابیر اندیشیده شده از سوی مسئولان ارشد چهارمحال و بختیاری تا هفته دولت امسال سه ایستگاه پمپاژ با ظرفیت ۶۰۰ لیتر بر ثانیه برابر یك سوم ظرفیت این پروژه بهره برداری خواهد شد.
سلیمانی دشتكی تصریح كرد: در سال ۱۳۹۵ برای اجرای پروژه انتقال آب بن – بروجن یكهزار و ۹۳۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص پیدا كرد.
وی بیان داشت: از این مبلغ ۶۰۰ میلیارد ریال ردیف اعتباری، ۷۰۰ میلیارد اعتبار برای خرید لوله و ۶۳۰ میلیارد ریال اسناد خزانه است.
استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه كرد: به منظور تكمیل و بهره برداری از این پروژه در سال آینده ۶۰۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است.
وی عنوان داشت: در سال گذشته برای اجرای پروژه انتقال آب بن – بروجن ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار ملی اختصاص یافت.
سلیمانی دشتكی اظهار كرد: دولت كسری احتمالی بودجه ریالی برای اجرای این پروژه را تعهد كرده است.
وی ادامه داد: همزمان با اجرای مراحل مختلف اجرای پروژه انتقال آب بن – بروجن باید راه اندازی تصفیه خانه ایپ طرح در دستور كار قرار گیرد.
گفتنی است، با بهره برداری پروژه انتقال آب بن – بروجن افزون بر ۴۶۰ هزار نفر از جمعیت چهارمحال و بختیاری از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار می شوند.
در بازدید استاندار چهارمحال و بختیاری از روند اجرای پروژه انتقال آب بن – بروجن فرمانداران شهرستان های شهركرد، بروجن و بن و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات