كشف بیش از پنج میلیارد ریال كالای قاچاق در محور بروجن - لردگان

کد خبر: 1252-960123 گروه: اجتماعی / بروجن
چهارشنبه, 23 فرو 1396 17:55

كشف بیش از پنج میلیارد ریال كالای قاچاق در محور بروجن - لردگانفرمانده انتظامی استان از رد رشوه ۱۰ میلیون ریالی توسط ماموران پلیس راه بروجن - لردگان و كشف كالای قاچاق به ارزش پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در این محور ، خبر داد.

سردار غلامعباس غلامزاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، اظهار داشت: در پی كسب خبری مبنی بر اینکه قاچاقچیان كالا قصد دارند محموله ای را از محور مواصلاتی بروجن - لردگان به استان های مركزی كشور منتقل کنند، بررسی موضوع در دستور كار ماموران پلیس راه بروجن – لردگان قرار گرفت.
وی افزود: در این راستا ، ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی طی عملیات ایست و بازرسی در محور لردگان به بروجن یك دستگاه كامیون كشنده ولوو حامل كالای قاچاق را توقیف كردند.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو ۱۵ تن رنگ بدنه خودرو فاقد هرگونه مجوز و برگ سبز به ارزش پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال كشف و راننده خودرو نیز دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در پایان با اشاره به اینكه راننده خودرو به جهت چشم پوشی و فرار از قانون اقدام به پرداخت مبلغ ۱۰میلیون ریال وجه نقد به ماموران به عنوان رشوه كرده بود گفت: متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات