دو هزار و ۷۰۴ نفر در ماه رجب امسال در شهرستان بروجن معتکف شدند

کد خبر: 1251-960123 گروه: اجتماعی / بروجن
چهارشنبه, 23 فرو 1396 17:41

دو هزار و ۷۰۴ نفر در ماه رجب امسال در شهرستان  بروجن معتکف شدندسرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن، از برگزاری اعتکاف در ۲۸ مسجد شهری و روستایی با حضور دو هزار و ۷۰۴ نفر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، حجت‌الاسلام سید ابوالفضل صالحی ، با اعلام این خبر گفت: اعتکاف امسال با حضور دو هزار و ۷۰۴ نفر خواهر و برادر در ۲۸ مسجد شهری و روستایی این شهرستان برگزار شد.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن افزود: یکی از سنت‌های حسنه بحث اعتکاف است که در روزهای ۱۳، ۱۴ و ۱۵ رجب در این شهرستان هرساله با شرکت جوانان برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام صالحی بابیان اینکه از این تعداد ۲۰۰۰ نفر خواهر و ۷۰۴ نفر برادر بودند، افزود: ۲۱ مسجد شهری و ۷ مسجد روستایی در این ایام پذیرای معتکفین هستند.
وی با اشاره به در نظر گرفتن ۱۰ مسجد در شهر بروجن برای برپایی آیین اعتکاف، تصریح کرد: در این شهر پنج مسجد ویژه خواهران پنج مسجد ویژه برادران در نظر گرفته شد که مراسم اعتکاف را در آن‌ها حال اجرا است.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بروجن تصریح کرد: سال گذشته دو هزار و ۴۵۳ نفر مشتاق فریضه معنوی اعتکاف در ۲۴ مسجد شهرستان بروجن معتکف شدند.
حجت‌الاسلام صالحی تصریح کرد: تعداد شرکت‌کنندگان در مراسم اعتکاف امسال نسبت به سال قبل ۲۵۱ نفر رشد داشته و شاخص ترین مساجد طرح اعتکاف مسجد النبی صلی الله علیه واله با ۲۶۵ نفر معتکف است.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات