رئیس ستاد انتخابات استان اعلام كرد؛

انتخابات شوراهای اسلامی در دو شهر چهارمحال و بختیاری الكترونیكی برگزار می شود

شنبه, 19 فرو 1396 16:39

انتخابات شوراهای اسلامی در دو شهر چهارمحال و بختیاری الكترونیكی برگزار می شودرئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهر شهرکرد و بروجن به صورت تمام الكترونیكی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، جعفر مردانی گرمدره تأكید كرد: انتخابات الكترونیكی در شهرهای شهركرد و بروجن كه دارای هفت كرسی شورای اسلامی بوده، به صورت تمام الكترونیكی برگزار می شود.
وی افزود: تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری برگزاری الكترونیك انتخابات امسال در این شهرها فراهم شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح كرد: برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان چهار هزار و ۶۲۶ نفر نام نویسی كردند.
وی بیان داشت: از این تعداد ۹۹۹ نفر برابر ۲۱.۵ درصد برای شوراهای اسلامی شهرها و سه هزار و ۶۲۷ نفر برابر ۷۸.۵ درصد برای شوراهای اسلامی روستاها نام نویسی كرده اند.
مردانی گرمدره اضافه كرد: از این تعداد ۱۹۷ نفر برابر ۴.۲ درصد خانم ها و چهار هزار و ۴۲۹ نفر برابر ۹۵.۷ درصد را آقایان تشكیل می دهند.
وی اظهار كرد: برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در چهارمحال و بختیاری ۹ هیأت اجرایی در شهرستان ها و ۲۵ هیأت اجرایی در بخش ها فعالیت دارد.

گفتنی است، دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۹ اردی بهشت امسال به طور همزمان در سراسر كشور برگزار می شود.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات