استاندار در جمع مردم منطقه مشایخ؛

۲۲۰ میلیارد ریال برای ارتقای جاده جایگزین كارون چهار اختصاص یافت

کد خبر: 1244-960116 گروه: اجتماعی / چهارمحال و بختیاری
چهارشنبه, 16 فرو 1396 17:50

۲۲۰ میلیارد ریال برای ارتقای جاده جایگزین كارون چهار اختصاص یافتاستاندار چهارمحال و بختیاری گفت: میلیارد ریال برای ارتقای جاده جایگزین كارون چهار در این استان اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، قاسم سلیمانی دشتكی در جمع مردم روستای دوپلان از توابع منطقه مشایخ بخش ناغان در شهرستان كیار چهارمحال و بختیاری تأكید كرد: برای احداث جاده جایگزین كارون چهار در مجموع یكهزار و ۴۱۰ میلیارد ریال هزینه شد.
وی افزود: از این مبلغ ۷۳۰ میلیارد ریال در دولت یازدهم تامین و هزینه شده و اكنون برای ارتقای آن ۲۲۰ میلیارد ریال دیگر اختصاص یافته است.
سلیمانی دشتكی به اختصاص ۲۷۰ میلیارد ریال برای گازرسانی به منطقه مشایخ در یك و نیم سال گذشته اشاره و تصریح كرد: سرانه گازرسانی در كشور ۶۰ میلیون ریال به ازای هر خانوار و در این منطقه ۲۲۰ میلیون ریال بوده است.
وی با اشاره به نقش مردم و مشاركت آنان در تسریع روند توسعه بخش های مختلف بیان داشت: در مدت فعالیت دولت یازدهم با مشاركت مردم یك میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع از معابر روستایی زیرسازی و آسفالت شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری احداث جاده گورمیزه را یكی از پروژه های مهم این منطقه و شهرستان اردل اعلام و اضافه كرد: برای احداث این جاده ۸۲ میلیارد ریال از منابع ملی و استانی هزینه شده است.
وی با اشاره به اهمیت تكمیل و بهره برداری از تونل زره در شهرستان كیار عنوان داشت: تاكنون ۹۰۰ متر از این تونل حفر شده ۷۲۰ متر آن در دولت یازدهم بوده است.
سلیمانی دشتكی اظهار كرد: در مدت فعالیت دولت تدبیر و امید آبرسانی به بیش از ۱۷۰ شهر، روستا و ناحیه صنعتی چهارمحال و بختیاری انجام شده و رفع مشكل آب آشامیدنی در ۵۰ شهر، روستا و ناحیه صنعتی دیگر استان در حال انجام است.
وی با اشاره به ایجاد افزون بر ۳۸ هزار و ۵۰۰ شغل در چهارمحال و بختیاری و بهره برداری از ۳۰ هزار میلیارد ریال پروژه مهم در استان همزمان با فعالیت دولت یازدهم ادامه داد: این در حالیست كه نرخ مشاركت استان در این مدت از ۳۶ به ۴۰ درصد رسیده است.
استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین در جمع مردم ناغان از توابع شهرستان كیار به نتایج مطلوب برجام در بخشه ای مختلف اشاره و بیان كرد: با اجرای برجام فروش نفت ایران افزایش یافت و بسیاری تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی لغو شد.
وی با اشاره به تورم ۴۳ درصدی قبل از فعالیت دولت یازدهم یادآور شد: با تلاش های صورت گرفته در این مدت تورم مهار و رشد آن به ۹ درصد كاهش پیدا كرد.
سلیمانی دشتكی عنوان كرد: اجرای طرح تحول سلامت یكی از مهمترین دستاوردهای دولت یازدهم بوده كه مزیت های آن در مناطق كمترتوسعه یافته و محروم كشور مانند چهارمحال و بختیاری مشهودتر است.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات