جوانان باید منتظر اتفاقات شگفت انگیزی باشند

کد خبر: 1242-960114 گروه: اجتماعی / سراسری
دوشنبه, 14 فرو 1396 17:34

جوانان باید منتظر اتفاقات شگفت انگیزی باشندرییس دبیرخانه مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان ضمن بیان اینکه نشست انتخابات مجمع ملی سمن های جوانان تا پیش از پایان دولت یازدهم برگزار خواهد شد، گفت: با آمدن دکتر سلطانی فر، حوزه جوانان پویایی خاصی پیدا کرده و سال ۱۳۹۶سال بسیار خوبی برای فعالیت های حوزه جوانان خواهد بود. به نظرم جوانان باید منتظر اتفاقات شگفت انگیزی باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام به نقل از خبرگزاری برنا مسعود میرزایی، رییس دبیرخانه مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان ، با اشاره به انتخابات مجمع ملی سمن های جوانان، گفت: انتخابات مجمع ملی سمن های جوانان از ابتدای بهمن ماه کلید خورد و تا پایان بهمن ماه به اتمام رسید.
وی افزود: باید نتایج حاصل از انتخابات در ستاد برگزاری انتخابات مورد بررسی قرار می گرفت که با انجام این کار، نتیجه به استحضار وزیر ورزش و جوانان رسید و وی پس از تایید نتایج و با پیامی که صادر کردند، نمایندگی این افراد در مجمع ملی سمن های جوانان را ابلاغ کردند، در حال حاضر نیز اعتبارنامه آنها در دست تهیه بوده و به زودی به آنها ابلاغ می شود.
میرزایی در ادامه و ضمن بیان اینکه در این انتخابات حق رای برابر بود، افزود: سمن هایی که دارای مجوز از وزارت ورزش و جوانان بودند، در این انتخابات هر کدام دو نماینده یعنی یک زن و یک مرد، داشتند یعنی ۱۳۱۹خانم و ۱۳۱۹ آقا.
وی تصریح کرد: در کل تعداد منتخبین در مجمع ملی سمن های جوانان کشور، ۲۴۱نفر است. هم چنین 8 نفر از کل منتخبین، از میان طلاب حوزه های علمیه هستند، ترکیب آقایان و بانوان نیز به صورت دو به یک است یعنی به ازای هر دو آقا یک خانم در مجمع حضور دارد.
رییس دبیرخانه مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان، بیان کرد: ما در این انتخابات بحث تبلیغ مثبت و برابر به نفع خانم ها را لحاظ کردیم و فرصت برابر برای رای دادن و انتخاب شدن را برای آنها ایجاد کردیم که نهایتا هم خانم ها مشارکت خوبی داشتند و هم بر خلاف جریان ملی، بیش از ۳۰درصد این مجمع را به خود اختصاص دادند.
وی تصریح کرد: بزرگ ترین منتخب ما، دقیقا ۲۹ سال سن داشته و از استان آذربایجان شرقی و کوچک ترین منتخب ما، با ۱۸سال سن از استان خراسان رضوی است. به طور کلی، بیش از ۸۰ درصد منتخبین ما، حداقل تحصیلات شان کارشناسی است و در تحصیلات تکمیلی هم آمار خانم ها دو برابر آقایان است.
رییس دبیرخانه مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان در ادامه خاطر نشان کرد: نشست این مجمع تا پیش از پایان دولت یازدهم برگزار خواهد شد.
وی در پایان گفت: با آمدن دکتر سلطانی فر، حوزه جوانان پویایی خاصی پیدا کرده و سال ۱۳۹۶ سال بسیار خوبی برای فعالیت های حوزه جوانان خواهد بود. به نظرم جوانان باید منتظر اتفاقات شگفت انگیزی باشند.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات