اطلاعيه فرماندهی انتظامی شهرستان بروجن؛

با برهم زنندگان فضای معنوی ماه رمضان پلیس بطور قاطع برخورد خواهد نمود

کد خبر: 124-950317 گروه: اجتماعی
دوشنبه, 17 خرد 1395 14:54
با برهم زنندگان فضای معنوی ماه رمضان پلیس بطور قاطع برخورد خواهد نمود
 
 
فرماندهی انتظامی شهرستان بروجن از برخورد قاطعانه با برهم زنندگان فضای معنوی ماه رمضان توسط نیروی انتظامی خبر داد .
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، فرماندهی انتظامی شهرستان بروجن در آستانه ماه مبارک رمضان توجه بیشتر مدیران، متصدیان، شاغلان واحدهای صنفی و اماکن عمومی و شهروندان را به رعایت شئونات اسلامی خواستار شد.
سرهنگ غلامعلی شکری  با بیان اینکه ماه رمضان، ماه ضیافت الهی، ماه عبادت و ارائه خدمات مضاعف به مردم است، افزود: پلیس افتخار دارد تا با ارائه خدمات مضاعف به مردم دین مدار از ماه ضیافت الهی بیشترین بهره را ببرد.
وی حفظ ارزش‌های اسلامی را قوام دهنده جامعه و نشانگر قداست بخشیدن به خون مطهر شهدا دانسته و خاطرنشان کرد: در ماه مبارک رمضان اول تذکر لسانی و در صورت تکرار و اصرار جرم، برخورد قانونی با هنجارشکنان در دستور کار پلیس قرار می‌گیرد.
شکری با اشاره به فعالیت واحدهای صنفی در ماه رمضان، گفت: تمام متصدیان مراکز پذیرائی اعم از مراکز پذیرایی درون شهری و بین راهی که قصد ارائه خدمات در طول روز را دارند می‌بایست مجوز لازم را از اداره نظارت براماکن عمومی اخذ کنند.
وی با تأکید بر اینکه  در ماه مبارک رمضان بیشتر به رستوران‌های خارج از شهر و مسافرخانه‌ها و مهانپذیرهایی که دارای مسافر باشند مجوز فعالیت داده می‌شود و پخت غذا نباید در دید عموم باشد.
وی خواستار رعایت موازین شرعی از سوی مالکان صنوف تغذیه شده و افزود: مراکز پذیرایی مستقر در داخل مراکز اقامتی  نیزصرفاً مجاز به ارائه خدمات به مسافران این واحدها هستند.
این مقام انتظامی با تصریح بر اینکه رستوران‌هایی که مجوز فعالیت در ماه رمضان را دارند نباید طوری برنامه‌ریزی کنند که محل سرو غذا در منظر دید عموم باشد، و خاطرنشان کرد: برخورد با هنجارشکنان و بدحجابان و افرادی که در خودروها و مکان‌های عمومی اقدام به استعمال دخانیات می‌کنند در اولویت کار پلیس قرار دارد.
فرماندهی انتظامی شهرستان بروجن از هموطنانی كه به دلیل مسافرت، بیماری و یا به هر دلیلی قادر به روزه گرفتن نمی‌باشند تقاضا دارد از هرگونه اعمال و رفتاری كه دلالت بر تظاهر به روزه‌خواری در انظار عمومی مانند خوردن،‌ آشامیدن و استعمال دخانیات دارد پرهیز كرده و ضمن احترام به حقوق سایر همشهریان و هموطنان، حرمت این ماه را رعایت کنند.
و از عموم هموطنان انتظار می‌رود با رعایت هنجارهای اخلاقی و اجتماعی متناسب با این ماه معنوی بر شكوه آن بیافزایند ، فرماندهی انتظامی شهرستان نیز در پاسخ به انتظار مردم روزه‌دار با معدود افرادی كه رعایت این فضای الهی و معنوی را نمی‌‌كنند، برخورد قانونی خواهد كرد.
با توجه به اینکه برنامه های پلیس، تامین نظم و امنیت عمومی و امکان حضور مردم در مساجد و اجرای طرح های انتظامی - ترافیکی است، طرح های ترافیکی ویژه جهت رفاه حال هموطنان، بخصوص در مواقع افطار و شب های قدر، راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر در سطح شهرستان به اجراء درخواهد آمد.
فرماندهی انتظامی شهرستان بروجن از مردم شهرستان خواست در صورت مشاهده تخلف مراتب را بلافاصله از طریق شماره تلفن ۱۱۰ اطلاع داده تا در کوتاه‌ترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات