جوان ۱۸ ساله بلداجی پس از سقوط از کوه نجات پیدا کرد+تصاویر

کد خبر: 1235-960108 گروه: حوادث / بروجن
سه شنبه, 08 فرو 1396 23:32

جوان ۱۸ ساله بلداجی پس از سقوط از کوه نجات پیدا کرد+تصاویرجوان ۱۸ ساله ای که از ارتفاعات کوه‌های بلداجی سقوط کرده بود، با تلاش نیروهای هلال احمر، و اورژانس ۱۱۵نجات پیدا کرد.

آرش شیرانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، این حادثه که عصر امروز در ساعت ۳۵: ۱۵دقیقه مبنی بر سقوط فردی از ارتفاعات واقع در کوه ارجنه در شمال بلداجی اعلام شد، گفت: بلافاصله دو اکیپ گروه امداد ونجات کوهستان هلال احمر شهرستان بروجن به محل اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بروجن در خصوص این حادثه گفت: تیم امداد ونجات هلال احمر و فوریتهای پزشکی ۱۱۵ با پیمایش بیش از ۴۰ دقیقه در کوه ارجنه به فرد مصدوم رسیدند و پس از انجام اقدامات اولیه توسط اورژانس و تثبیت مصدوم، فرد حادثه دیده توسط تیم امداد ونجات کوهستان به حاشیه جاده، و محل استقرار آمبولانس ۱۱۵ منتقل و سپس جهت مداوا به بیمارستان ولیعصر(عج) بروجن اعزام شد.

وی زمان عملیات امداد ونجات را یک ساعت ونیم اعلام کرد و از همراهی و همکاری عوامل مرکز فوریت‌های پزشکی، و تیم امداد ونجات کوهستان هلال احمر ، اهالی و شهروندان بلداجی در این عملیات تقدیر و تشکر کرد.

آرش شیرانی از شهروندان خواست در هنگام عزیمت به کوه تجهیزات و کفش مناسب به همراه داشته باشند و با برنامه قبلی و رعایت نکات ایمنی در کوه اقدام به پیمایش و حرکت کنند و از انجام هر گونه اقدامی که احتمال بروز حادثه و ریسک دارد پرهیز کنند.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات