ورود سامانه ناپایداری هوا به چهارمحال وبختیاری

کد خبر: 1234-960108 گروه: اجتماعی / چهارمحال و بختیاری
سه شنبه, 08 فرو 1396 16:52

 ورود سامانه ناپایداری هوا به چهارمحال وبختیاریمدیرکل مدیرکل هواشناسی استان چهارمحال وبختیاری گفت: عبور موجی از فراز استان برای امروز و فردا با افزایش ابر، وزش باد را برای امروز و بارش هایی پراکنده را طی امشب در غرب استان موجب خواهد شد.

شاهرخ پارسا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، بررسی نقشه های پیش یابی عددی بیانگر عبور موجی از فراز استان برای امروز و فردا می باشد که افزایش ابر، وزش باد را برای امروز و بارش هایی پراکنده را طی امشب در غرب استان موجب خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی استان چهارمحال وبختیاری گفت: وضعیت هوای استان در ۲۴ ساعت آینده، قسمتی تا نیمه ابری، گاهی وزش باد و در برخی نقاط مه صبحگاهی، در ۴۸ ساعت آینده، قسمتی تا نیمه ابری و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.

برای روز چهارشنبه بارش باران با رعدوبرق و برف در ارتفاعات در بخشهایی از نیمه غربی پیش بینی می شود همچنین بارش ها برای شرق استان ضعیف و پراکنده انتظار می رود.
وی افزود: روز پنجشنبه و جمعه جو نسبتاً پایداری برقرار است که افزایش سرعت باد در روز چهارشنبه و پنجشنبه سبب کاهش کیفیت هوا در اثر پدیده غبار در برخی از مناطق می‌شود.

 

 


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات