افزایش ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در چهارمحال وبختیاری

سه شنبه, 08 فرو 1396 16:38

افزایش ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در چهارمحال وبختیاریرئیس ستاد انتخابات چهارمحال وبختیاری گفت: داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی این استان نسبت به دور قبل ۵۴۶ نفر افزایش دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، جعفر مردانی تأكید كرد: در پایان فرآیند نام نویسی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در چهارمحال و بختیاری ۴ هزار و ۶۲۶ نفر شامل ۹۹۹ نفر در حوزه شوراهای اسلامی شهرها و سه هزار و ۶۲۷ نفر در حوزه شوراهای اسلامی روستاها نام نویسی كردند.

وی با اشاره به نام نویسی ۵۵۹ نفر در شهرستان شهركرد افزود: از این تعداد ۳۳۸ نفر در حوزه شهری، ۲۲۱ نفر در حوزه روستایی، ۴۹۴ نفر مرد و ۶۵ نفر زن است. مردانی به نام نویسی ۴۱۹ داوطلب در شهرستان بروجن اشاره و تصریح كرد: از این تعداد ۱۷۱ نفر در حوزه شهری، ۲۴۸ نفر در حوزه روستایی، ۳۹۰ نفر مرد و ۲۹ نفر زن داوطلب شده اند.

وی با اشاره به نام نویسی ۲۱۴ نفر در شهرستان سامان بیان داشت: از این تعداد ۲۱ نفر برای شوراهای شهری، ۱۹۳ نفر برای شوراهای روستایی، ۲۰۷ نفر مرد و ۷ نفر زن نام نویسی كردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری به نام نویسی ۱۰۷ داوطلب در شهرستان بن اشاره و اضافه كرد: از این تعداد ۲۵ نفر در حوزه شهری، ۸۲ نفر در حوزه روستایی، ۱۰۵ نفر مرد و ۲ نفر زن هستند. وی با اشاره به نام نویسی یكهزار و ۳۷۳ داوطلب در شهرستان لردگان عنوان داشت: از این تعداد ۱۲۳ نفر در حوزه شهری، یكهزار و ۲۵۰ نفر در حوزه روستایی، یكهزار و ۳۴۰ نفر مرد و ۳۳ نفر زن است.

مردانی داوطلبان شهرستان كیار را ۳۸۰ نفر اعلام و اظهار كرد: از این تعداد ۸۰ نفر برای شهرها و ۳۰۰ نفر برای روستاها نام نویسی كرده كه از این میان ۳۵۹ نفر مرد و ۲۱ نفر زن هستند.

وی با اشاره به نام نویسی ۸۰۳ داوطلب در شهرستان كوهرنگ ادامه داد: از این تعداد ۵۴ نفر برای شهرها و ۷۴۹ نفر برای روستاها داوطلب شده كه شامل ۷۴۹ مرد و ۱۴ زن است.

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری از نام نویسی ۲۵۴ داوطلب در شهرستان فارسان خبر داد و بیان كرد: از این تعداد ۱۱۲ نفر در حوزه شهری، ۱۴۲ نفر در حوزه روستایی، ۲۳۷ نفر مرد و ۱۷ نفر زن داوطلب شده اند.

وی یادآور شد: ۵۱۷ نفر در شهرستان اردل داوطلب شده كه از این تعداد ۷۵ نفر در شهرها، ۴۴۲ نفر در روستاها، ۵۰۸ نفر مرد و ۹ نفر زن هستند.

مردانی عنوان كرد: با پایان زمان نام نویسی متقاضیان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز هفتم تا ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ به مدت ۱۰ روز سوابق داوطلبان از سوی مراجع چهارگانه بررسی و اعلام می شود. گفتنی است، زمان نام نویسی داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ تا ۶ فروردین ۱۳۹۶ در فرمانداری ها و بخشداری های چهارمحال و بختیاری انجام شد.

برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای چهارمحال و بختیاری ۹ هیات اجرایی در شهرستان ها و ۲۵ هیات اجرایی در بخش ها فعالیت دارد. انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۴۰ شهر چهارمحال و بختیاری و ۵۸۰ روستای این استان برگزار می گردد. انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و نخستین میان دوره ای مجلس دهم روز جمعه ۲۹ اردی بهشت امسال به صورت همزمان در سراسر كشور برگزار می شود.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات