افزایش ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در چهارمحال وبختیاری

سه شنبه, 08 فرو 1396 16:38

افزایش ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در چهارمحال وبختیاریرئیس ستاد انتخابات چهارمحال وبختیاری گفت: داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی این استان نسبت به دور قبل ۵۴۶ نفر افزایش دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، جعفر مردانی تأكید كرد: در پایان فرآیند نام نویسی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در چهارمحال و بختیاری ۴ هزار و ۶۲۶ نفر شامل ۹۹۹ نفر در حوزه شوراهای اسلامی شهرها و سه هزار و ۶۲۷ نفر در حوزه شوراهای اسلامی روستاها نام نویسی كردند.

وی با اشاره به نام نویسی ۵۵۹ نفر در شهرستان شهركرد افزود: از این تعداد ۳۳۸ نفر در حوزه شهری، ۲۲۱ نفر در حوزه روستایی، ۴۹۴ نفر مرد و ۶۵ نفر زن است. مردانی به نام نویسی ۴۱۹ داوطلب در شهرستان بروجن اشاره و تصریح كرد: از این تعداد ۱۷۱ نفر در حوزه شهری، ۲۴۸ نفر در حوزه روستایی، ۳۹۰ نفر مرد و ۲۹ نفر زن داوطلب شده اند.

وی با اشاره به نام نویسی ۲۱۴ نفر در شهرستان سامان بیان داشت: از این تعداد ۲۱ نفر برای شوراهای شهری، ۱۹۳ نفر برای شوراهای روستایی، ۲۰۷ نفر مرد و ۷ نفر زن نام نویسی كردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری به نام نویسی ۱۰۷ داوطلب در شهرستان بن اشاره و اضافه كرد: از این تعداد ۲۵ نفر در حوزه شهری، ۸۲ نفر در حوزه روستایی، ۱۰۵ نفر مرد و ۲ نفر زن هستند. وی با اشاره به نام نویسی یكهزار و ۳۷۳ داوطلب در شهرستان لردگان عنوان داشت: از این تعداد ۱۲۳ نفر در حوزه شهری، یكهزار و ۲۵۰ نفر در حوزه روستایی، یكهزار و ۳۴۰ نفر مرد و ۳۳ نفر زن است.

مردانی داوطلبان شهرستان كیار را ۳۸۰ نفر اعلام و اظهار كرد: از این تعداد ۸۰ نفر برای شهرها و ۳۰۰ نفر برای روستاها نام نویسی كرده كه از این میان ۳۵۹ نفر مرد و ۲۱ نفر زن هستند.

وی با اشاره به نام نویسی ۸۰۳ داوطلب در شهرستان كوهرنگ ادامه داد: از این تعداد ۵۴ نفر برای شهرها و ۷۴۹ نفر برای روستاها داوطلب شده كه شامل ۷۴۹ مرد و ۱۴ زن است.

رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری از نام نویسی ۲۵۴ داوطلب در شهرستان فارسان خبر داد و بیان كرد: از این تعداد ۱۱۲ نفر در حوزه شهری، ۱۴۲ نفر در حوزه روستایی، ۲۳۷ نفر مرد و ۱۷ نفر زن داوطلب شده اند.

وی یادآور شد: ۵۱۷ نفر در شهرستان اردل داوطلب شده كه از این تعداد ۷۵ نفر در شهرها، ۴۴۲ نفر در روستاها، ۵۰۸ نفر مرد و ۹ نفر زن هستند.

مردانی عنوان كرد: با پایان زمان نام نویسی متقاضیان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از امروز هفتم تا ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ به مدت ۱۰ روز سوابق داوطلبان از سوی مراجع چهارگانه بررسی و اعلام می شود. گفتنی است، زمان نام نویسی داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ تا ۶ فروردین ۱۳۹۶ در فرمانداری ها و بخشداری های چهارمحال و بختیاری انجام شد.

برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای چهارمحال و بختیاری ۹ هیات اجرایی در شهرستان ها و ۲۵ هیات اجرایی در بخش ها فعالیت دارد. انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۴۰ شهر چهارمحال و بختیاری و ۵۸۰ روستای این استان برگزار می گردد. انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و نخستین میان دوره ای مجلس دهم روز جمعه ۲۹ اردی بهشت امسال به صورت همزمان در سراسر كشور برگزار می شود.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات