پایان کار ثبت نام داوطلبان؛ نام نویسی ۴۱۹ نفر برای انتخابات شورای شهر و روستا در شهرستان بروجن

دوشنبه, 07 فرو 1396 12:27

پایان کار ثبت نام داوطلبان؛ نام نویسی ۴۱۹ نفر برای انتخابات شورای شهر و روستا در شهرستان بروجنبا اتمام مهلت هفت روزه ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، فرمانداری شهرستان بروجن ، گزارش نهایی وضعیت ثبت نام در شهرها و روستاهای این شهرستان را اعلام نمود.

سیدسیف اله فیاضی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، گقت: با اتمام ثبت نام از داوطلبان انتخابات شورای اسلامي شهر و روستا ۴۱۹ داوطلب با حضور در فرمانداری و بخشداری های شهرستان بروجن مراحل ثبت نام خود را با موفقيت به پايان رساندند.

فیاضی با اشاره به استقبال خوب از ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان بروجن افزود: ۴۱۹ نفر در انتخابات شورای شهر و روستا ثبت نام كرده اند كه از این تعداد ۱۷۱ نفر در انتخابات شورای شهر و ۲۴۸ نفر در حوزه های روستایی ثبت نام كرده اند.
وی اظهار داشت از بین ۴۱۹ داوطلب انتخابات شوراها ۳۹۰ نفر مرد و ۲۹ نفر زن هستند.
فرماندار شهرستان بروجن تعداد كل داوطلبین ثبت نام شده بخش مركزی را ۱۵۴نفر، بخش گندمان ۱۶۱ نفر و بخش بلداجی را ۱۰۴ نفر اعلام نمود.
فیاضی از استقبال بی نظیر داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر روستا در شهرستان بروجن قدردانی کرد و تلاش و همراهی تمام عوامل اجرایی در طول فرآیند ثبت نام را قابل تقدیر دانست.
وی براز امیدواری کرد که با تلاش بهتر و بیشتر ، زمینه برگزاری انتخاباتی شکوهمند و سالم و با حضور حداکثری مردم فراهم شود.


قابل ذكر است كار ثبت نام نامزدهای عضویت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا از ۳۰ اسفند سال ۹۵ آغاز و در ساعت ۲۴ روز یكشنبه ششم فروردین به پایان رسید.
گفتنی است پس از احراز صلاحیت افراد در هیات های اجرایی ونظارت ، همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ ۲۹ اردیبهشت سال جاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هم برگزار میگردد.    


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات