راه‌اندازی خانه جوانان در مرکز استان و شهرستان ها فروردین‌ ماه سال آینده

کد خبر: 1193-951225 گروه: اجتماعی / چهارمحال و بختیاری
چهارشنبه, 25 اسف 1395 12:09

راه‌اندازی خانه جوانان در مرکز استان و شهرستان ها فروردین‌ ماه سال آیندهمعاون فرهنگی امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان چهارمحال و بختیاری از تشکیل مجمع امور جوانان و افتتاح خانه جوانان در مرکز استان , شهرستان ها در فروردین ماه ۹۶  خبر داد.

حسین زمانی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، از راه اندازی خانه جوان در مرکز  استان خبر داد وگفت : خانه جوانان به منظور ایجاد خلاقیت جوانان و بیان راهکارهای سازمان‌های مردم نهاد در حوزه جوانان در فروردین ماه ۹۶ در مرکز استان چهارمحال و بختیاری افتتاح خواهد شد.

معاون فرهنگی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه در شهرستان ها هم مکان های بلاء استفاده دولتی طبق دستور استاندار محترم مقرر شد در اختیار سازمان های مردم نهاد جوانان قرار گیرد.

زمانی اظهار کرد: در حال حاضر افتتاح این خانه جوان بصورت استجاری است که تجهیزات اداری آن توسط وزارت ورزش و جوانان تهیه شده است وساخت خانه جوانان در مرکز استان و شهرستان ها درسال ۹۶ آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت گسترده در حوزه جوانان، تصریح کرد: حوزه جوانان یک حوزه بسیار پیچیده و پر از احساسات است که باید آنان را درک کرد.

معاون فرهنگی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: فرمانداران سایر شهرستان‌ها نیز موظف به تأمین زمین به منظور ایجاد سمن‌سرا در شهرستان خود هستند.

وی خانه جوانان را مکانی مناسب برای بررسی، ارائه و پیگیری مسائل و مشکلات جوانان در زمینه‌های مختلف اعم از ازدواج و اشتغال دانست و گفت: توجه به جوانان توجه به آینده کشور است.

زمانی با اشاره به این که در دولت گذشته تنها چهار سمن در سطح استان تشکیل شده بود، تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید تاکنون ۴۰ سمن در استان تشکیل شده است و تا پایان دولت کنونی ۲۰ سمن دیگر ساماندهی خواهد شد.

وی با اشاره به تشکیل مجمع امور جوانان گفت: با حضور نمایندگان سازمان های مردم نهاد جوانان استان چهارمحال وبختیاری در بهمن ماه امسال انتخابات مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان براساس شیوه نامه و آئین نامه برگزار شد و که هفت نفر بعنوان نمایندگان سازمانهای مردم نهاد و نمایندگان جوانان پیگسر امور سمن ها و مطالبات جوانان خواهند بود و در آینده نزدیک از این مجمع در حوزه جوانان خبر های خوبی خواهیم شنید.

معاون فرهنگی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: مجمع سازمان های مردم نهاد استان چهارمحال وبختیاری با اهداف توسعه مشارکت نهادمند اجتماعی جوانان با تمرکز بر سمن‌های جوانان، افزایش تأثیرگذاری سمن‌های جوانان در عرصه‌های مختلف اجتماعی و مشارکت در فرایند تصمیم‌سازی در حوزه‌های مربوط به جوانان استان تشکیل شده است.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات