اعمال محدودیت های ترافیکی ویژه ایام نوروز در محورهای مواصلاتی چهارمحال وبختیاری

کد خبر: 1189-951223 گروه: اجتماعی / چهارمحال و بختیاری
دوشنبه, 23 اسف 1395 19:12

اعمال محدودیت های ترافیکی ویژه ایام نوروز در محورهای مواصلاتی چهارمحال وبختیاریرئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری از اعمال محدودیت های طرح ترافیکی ایام نوروز در برخی جاده های استان چهارمحال و بختیاری از ۲۸ اسفندماه ، خبر داد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری گفت: تردد انواع تریلر و کامیون در محور شهرکرد به ایذه ، از اعلام طرح ترافیکی ویژه ایام نوروز در جاده های چهارمحال و بختیاری از ساعت ۰۸:۰۰ تا ساعت ۲۴:۰۰ در تاریخ های ۲۸، ۲۹و ۳۰ اسفندماه امسال  و همچنین تاریخ های ۱۲تا  ۱۴فروردین ماه اعمال می شود.
سرهنگ نجفی افزود: همچنین از ۲۷تا ۳۰ اسفند و  چهارم ، پنجم ، ۱۲ و ۱۴ فروردین ۹۶ تردد انواع تریلر و کامیون از محور اصفهان- بروجن - لردگان به ایذه  و لردگان به یاسوج ممنوع است.
به گفته وی تردد اتوبوس های کاروان راهیان نور و مواد سوختی شرکت های نفت اصفهان و خوزستان  نیز در محورهای ایذه – شهرکرد و بالعکس ممنوع و مسیراصفهان- تیران- الیگودرز- خرم اباد - اندیمشک – اهواز به عنوان جایگزین معرفی شده است.
رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری افزود: عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی استان از این امر مستثناست.
سرهنگ نجفی گفت: اجرای محدودیت ها باهدف ایمن و روان سازی ترافیک و ارتقاء امنیت عبور و مرور اجرا می شود.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام / منتشر شده توسط : سعید قوامی
آرشیو

تبلیغات
انتخابات شورای شهر ۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ۹۶
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغات