كاهش ۱۵درصدی وقوع سرقت/کشف بیش از ۴۵۴ میلیارد ریال كالای قاچاق در استان

کد خبر: 1185-951223 گروه: اجتماعی / چهارمحال و بختیاری
دوشنبه, 23 اسف 1395 10:19

كاهش ۱۵درصدی وقوع سرقت/کشف بیش از ۴۵۴ میلیارد ریال كالای قاچاق در استانفرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینكه یكی از اولویت های نیروی انتظامی اصل پیشگیری از وقوع جرم است ، گفت: در سال جاری بیش از ۴۵۴ میلیارد ریال كالای قاچاق در استان كشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام، سردار غلامعباس غلامزاده در نشست خبری با اصحاب رسانه از كاهش ۱۵ درصدی وقوع سرقت نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر دادو گفت: مجموعه فرماندهی انتظامی استان تلاش می كند در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری و سلسه مراتب با برنامه ‌ریزی و ایجاد جو معنوی ، روحیه انقلابی ،جهادی و ارتقاء سطح آموزش و مهارت و ارائه خدمت بی منت به مردم ولایت مدار این استان انجام وظیفه کند.
سردار غلامزاده از برخورد با باندهای سازمان یافته كالای قاچاق در استان خبر داد و گفت: در طول سال جاری بیش از ۴۵۴میلیارد ریال كالای قاچاق كشف شد.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینكه پلیس با حداكثر توان از امنیت و آرامش فردی و اجتماعی در ايّام پیش رو به ویژه چهارشنبه آخر سال حمایت می کند و اجازه كوچكترین تحرك را به هنجار شكنان و قانون گریزان نخواهد داد، افزود: ماموران فرماندهی انتظامی استان موفق به كشف ۲۲هزار و ۹۰۰ عدد مواد محترقه خطرناك شدند.
این مقام ارشد انتظامی گفت: در راستای پیشگیری از بروز خطرهای احتمالی مواد محترقه و منفجره در آخرین روزهای سال، طرح تشدید برخورد با تهیه و توزیع كنندگان مواد محترقه در دستور كار پلیس استان قرارگرفته است.
وی در ادامه به عملكرد پلیس فتا و پلیس آگاهی در زمینه برخورد با كلاهبرداران اینترنتی و تلفنی اشاره كرد و افزود: در بحث برخورد با جرایم اینترنتی ما افزایش ۸۳در صدی كشفیات را داشته ایم.
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری به برخورد با سارقان در استان اشاره كرد و گفت: در این مدت ۲۲ باند سارقان شناسایی و متلاشی شد.
این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان كرد: تلاش برای كسب حداكثر آمادگی و حضور صحیح در ماموریت های محوله ، داشتن رفتار تخصصی و حمایتگرانه در برخورد با عموم شهروندان و همچنین بروز رفتار قاطعانه ودر عین حال قانونی در برخورد با مجرمان و هنجارشكنان سرلوحه كار پلیس است.
وی كاهش ۱۵درصدی سرقت، كاهش ۶۱درصدی سرقت به عنف، كاهش ۱۹ درصدی وقوع شرارت ، افزایش ۱۴درصدی كشفیات انواع سرقت و ۶۰درصدی كشف مواد مخدر را ازجمله دستاورهای این فرماندهی طی سال جاری برشمرد وگفت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در حوزه‌های مختلف فعالیت های چشمگیری داشته ایم كه این اقدامات موجب رضایت مردم و خانواده شهدا شده و از این دستاورد خدا را شاكریم.


انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات