رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور؛

پاسداشت طبیعت و افزایش مشاركت مردم در حفظ محیط زیست

کد خبر: 101-950218 گروه: اجتماعی
شنبه, 18 ارد 1395 18:41
پاسداشت طبیعت و افزایش مشاركت مردم در حفظ محیط زیستمعاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: اهدای لوح دیپلم ذخیره‌گاه زیست‌کره تنگ صیاد و سبزکوه نشان دهنده سرمایه‌های عظیم این منطقه است که در راس این سرمایه‌ها مردم قرار دارند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ،معصومه ابتکار ۱۸ اردیبهشت‌‌ماه در آیین «اهدای لوح دیپلم ذخیره‌گاه زیست‌کره تنگ صیاد و سبزکوه » در تالاب گندمان شهرستان بروجن، از حضور در میان عشایر سرافراز، بانوان و مردم غیور چهارمحال و بختیاری که سال‌ها در دفاع از سرزمین‌ خود فداکاری کردند، ابراز خرسندی کرد.
وی درخصوص اهداء لوح ذخیره گاه زیستكره تنگ صیاد سبزكوه استان چهارمحال وبختیاری نیز یادآور شد: این برنامه به منظور پاسداشت طبیعت و افزایش مشاركت مردم برای رسیدن به معیشت و شغل پایدار اجرا شده و بزرگداشت نعمت‌هایی که خداوند در قالب تالاب، پرندگان ، طبیعت و توان استفاده از این نعمت‌ها در اختیارمان قرار داده، جمع شده‌ایم و اعلام می‌کنیم برای حفاظت از این مناطق به عنوان یک نماد جهانی که نماد سرزمینی با اقوام مختلف به همراه معیشت‌های پایدار است، تلاش خواهیم کرد.
ابتکار تاکید کرد: اهدای لوح دیپلم ذخیره‌گاه زیست‌کره تنگ صیاد و سبزکوه نشان دهنده سرمایه‌های عظیم این منطقه است که در راس این سرمایه‌ها مردم قرار دارند.
وی با یادآوری حادثه سوختن تالاب گندمان، این حادثه را بسیار تلخ دانست و تصریح کرد: تلاش مردم موجب احیای این منطقه شدکه این نشانه امید، تلاش و اعتقاد به پشت سر گذاشتن مشکلات و حفظ طبیعت و محیط زیست در کنار کار و معیشت مردم است.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به همکاری‌های بین‌المللی زیست محیطی اشاره کرد و گفت: این همکاری‌ها در زمینه توان‌افزایی، انتقال تجربیات و آموزش بوده است.
وی در ادامه با تشکر از مردم و استاندار چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: استاندار چهارمحال و بختیاری در راستای پیشرفت و توسعه این استان تلاش‌های زیادی کرده است.
معاون رئیس جمهور در پایان تلاش‌های دولت یازدهم در حوزه ایجاد اشتغال را یادآور شد و گفت: دولت از طریق روش‌هایی همچون ایجاد اشتغال سازگار با محیط زیست و گردشگری طبیعی و کشاورزی سازگار با اقلیم به دنبال ایجاد اشتغال در جوانان است.

انتهای پیام / پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام
آرشیو

تبلیغات
یادداشت
پربازدیدترین اخبار
گزارش تصویری
گرافیک و کاریکاتور
تبلیغات
تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت

تبلیغ متنی

مـــحـل تبلــــیغ شمــــا

انتشار تبلیغات متنی شما با نازل ترین قیمت
جهت رزرو با شماره ۰۹۱۹۹۵۶۶۳۶۰ تماس بگیرید.

تبلیغات